Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Haragszik rám, amiért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik rám, amiért tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem az egyik főnököm. (szerencsére nem közvetlen főnököm, ezért nem kell beszélnem vele) Tudom, hogy ez gáz. De sajnos ha valamiért összefutunk, tuti látja rajtam, nem nagyon sikerül eltitkolnom (ahogy ránézek.. stb.) Főleg, hogy láttam, hogy jeggyűrű van az ujján, még próbálkozni sem akarok. Majd találok valakit és akkor ez elmúlik remélem. Nem is kommunikálok vele. (nem muszáj, nem közvetlen főnököm, csak köszönök neki.) Viszont a múltkor, amikor valamiért összefutottam vele és csak köszöntem neki valahogy úgy köszönt vissza, hogy konkrétan rámordított. Mintha nagyon ideges lenne rám. Nem közeledtem felé, akkor nem értem, miért kell ilyen dühösen rámkiabálni.

2017. ápr. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csináltál semmit, amire magadra haragítottad volna, akkor lehet nem is neked szólt a dolog. A legtöbb munkahelyen a főnökök elég sok stressznek vannak kitéve, szóval lehet simán csak rossz napja volt, és épp te jöttél szembe, miután valaki/valami felidegesítette.
2017. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Rossz napja volt,ennyi.

N25

2017. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Én sem bírom, ha a szukák maguktól dobják hanyatt magukat. Lehet őt is idegesíti, hogy látványosan cérnázol neki.
2017. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem normális, megengedi magának, hogy minden ok nélkül ráordítson emberekre.
2017. ápr. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!