Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy ennyit sírok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyit sírok?

Figyelt kérdés

Hirtelen felbukkant az életemben egy pasi, aki lelkileg és szellemileg tökéletesen álmaim férfia. Egyszerűen mindenben teljesen egyezik az ízlésünk, a világnézetünk, a gondolataink, tényleg minden... Igazából már az első randin egyértelmű volt, hogy köztünk ez valami különleges. 3 randin vagyunk csak túl, néhány nap múlva találkozunk egymás családjával, tudjuk hogy korai, de annyira magától értetődő mindkettőnknek, hogy így lesz jó..

Viszont az első találkozásunk óta, minden reggel és este, mikor nem lát senki, olyankor sírok. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy létezik egy olyan férfi, akiről "álmodoztam" évek óta, sőt ő is épp úgy akar engem, ahogy én őt. Tudom, hogy ez az emberek életében nem sokszor történik meg és nagyon boldog vagyok, emiatt nem értem miért sírok minden reggel és este. Persze, ezt még nem mertem elmesélni neki, mert én sem tudom mire véljem. Nyilván benne van, hogy félek a szerelemtől és a csalódástól is. Illetve kicsit bepánikoltam, mert annyira váratlanul jött, hogy még "helyet kell csinálnom neki". De közben annyira boldoggá tesz, hogy mégsem fájdalommal sírok...

Normális ez?


2017. júl. 26. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs baj ha ilyen érzékeny vagy, van hogy én akkor sírok ha pl megköszöntenek szülinapomon meg ilyenek..


Inkább azzal van baj hogy ennyire bele éled magad ebbe az egészbe, 3 randi volt akkor annyira nem ismered! Lehet sokmindenbe megvan az egyetértés stb de nem ismered annyira nem tudhatod milyen valójában..

majd akkor sírj mikor már a 30. évfordulót ünnepled vele boldogságban :)

2017. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Retard. Csaltàl vele mi?
2017. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Hogyan ne rontsam el és ne is bízzam el magam?"


ezt a kérdést nem te írtad ki?

2017. júl. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1, érzékeny vagyok, de azért nem ennyire... Talán az utóbbi időszak nehézségeit sírom ki, vagy nem is tudom.


#3, nem.

2017. júl. 27. 06:50
 5/10 anonim ***** válasza:
pedig nagyon ugyanaz a kettő
2017. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 akkor megkérdezem ő mit gondol. 😂
2017. júl. 27. 08:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg hasonló a két szitu, simán lehet egymást lelkileg támogatni. :D
2017. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na akkor megkeresem a kérdését.... :)
2017. júl. 27. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
2017. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"tudjuk hogy korai, de annyira magától értetődő mindkettőnknek, hogy így lesz jó"

Akkor most tudjátok, jó lesz, vagy hogy korai.

Segítek, érzitek, korai és rosszul.

Miért lenne korai? Na ugye, nem tudtok valódi választ adni csak általánosítást.


Normális. Minden az. Tisztítsd meg negatívumoktól magad. Jelenben élj, ne félj jövőtől, hisz számodra még nem létezik.

2017. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!