Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz időzítés, vonzódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz időzítés, vonzódás különböző időszakban, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Amikor én szerettem volna vele lenni, ő nem akart, majd fordítva, azzal a különbséggel, hogy ő nagyon zárkózott, és nem szólt akkor, hogy mit szeretne, és én lemondtam róla. Most beszéltük át a dolgokat, és azt mondja, hogy nem vonzodtunk egyszerre egymáshoz, ez volt a gond. Én mindig vele szerettem volna lenni, viszont elfáradtam, mikor láttam, hogy milyen reménytelen. Most barátnője van, talán.

Vele szeretnék lenni, más nem érdekel.

Más volt ebben a helyzetben? Mit tanácsoltok?

24L, 24F


2017. júl. 27. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, evekig huzodott. Mostmar igy utolag jobb is, mert azota csaladja van es nagyon boldog es szerintem velem nem igy alakult volna, mert azert utolag latom a kulonbsegeket koztunk. Ha megint egyedulallo lesz beprobalkozhatsz, de addig ne eroltesd.
2017. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!