Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy sosem szeretek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy sosem szeretek bele?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy sraccal, aki amugy nagyon szimpatikus meg rendes par het beszelgetes utan talalkoztunk, mert a fiu komolyan gondolja h legyen koztunk valami. Talalkoztunk is. Beszelgettunk meg setaltunk. Azt tudni kell h nekem meg soha nem volt baratom es felek ettol az egesztol es raadasul ugy nem akarok semmit csinalni senkivel hogy azt nem szeretem vagy nem erzem a vonzodast. O tudta h meg nem volt senkim es az elkoszonesnel figta csak meg a kezem de az valamiert nagyon indokolatlannak tunt.. par nap mulva talalkozunk megint de nen erzem h talalkozni akarok vele... ez akkor teljesen remenytelen? Vagy varjak meg hatha lesz vmi?

18/L



2017. jún. 30. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A csodàra vàrhatsz..de ha az elején nem szimpi akkor felesleges erőltetni!

Csak ne hülyítsd.

2017. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha úgy érzed, hogy nem szeretnél találkozni vele. Voltam már olyan kapcsolatokban, ahol már az elején tudtam, hogy részemről sosem lesz ebből szerelem, mégis megadtam az esélyét. Mostanra már kiismertem magam annyira, hogy tudjam, ennek sosincs jó vége. Ha nem érzek szerelmet, inkább nem is erőltetem a dolgot.
2017. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!