Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a gyermekeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a gyermekeim anyjában, akivel megállapodás szerint nem élünk együtt - mit tennétek hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A kérdés nagyon furcsának tűnhet. Röviden: évekkel ezelőtt összejöttem egy nálam lényegesen idősebb nővel. Megbeszéltük, hogy a korkülönbség miatt nem lesz tartós kapcsolat, bár egyikünk sem tudott azóta sem szakítani. Aztán védekezés mellett teherbe esett, ráadásul ikrekkel. Sok közös beszélgetés után az lett a döntés, hogy megtartja a gyerekeket, én mindenben támogatom, de nem kér tőlem semmi kötelezőt: sem tartásdíjat, sem összeköltözést, hanem mindenki élje a korhoz illő életét. De ha lehet, anyaként még jobban "beleszerettem", és a gyerekekhez is nagyon kötődöm.


Ő egyébként már megírta a történetet egy másik kérdésben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Mindenkinek a saját élete. Kíváncsi vagyok mégis, aki ezt a helyzetet érti, az mit tenne?



2017. júl. 28. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Gratulálok :)

Felnőttél a feladathoz, és tök okés apuka és társ lehet belőled az életben. ha ő szeretne veled élni, szerintem kezdjetek közös életet. És ne érdekeljen más véleménye :D

2017. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Úristen.
2017. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Kezdetnek vegre osszeszednem a tokeimet, es kimondanam, hogy mit akarok.
2017. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi a probléma? Azért akad más pár is ilyen korkülönbséggel a nő javára.Az öcsém volt osztálytársa összejött egy 16 évvel idősebb, két gyermekes nővel, 16 évesen. Már 18 éve! együtt vannak. Az exem szülei közt 12 volt. Anyukájának második házassága, voltak ikrei mikor összejöttek, 42 éve együtt vannak. Barátnőm nővére most készül hozzámenni egy 17 évvel fiatalabb sráchoz,( a nőnek a 2. házassága lesz) 3 éve vannak együtt.
2017. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és egyik sem kisebbség vagy ilyesmi, normális,tanult emberek.
2017. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mondd meg neki és kérdezz rá nála, én pedig majd szorítok nektek.

31/f

2017. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Felelőtlennek tartom a nőt,mert óriási terhet pakol azzal a gyermekeire, hogy mire ők huszonévesek lesznek, kb az öreganyjulat kell majd gondozniuk, mert addigra már öreg lesz. Le lehet szavazni, de ez a helyzet, ahogy a kb 3-4. hozzászóló is leírta annál a kérdésnél
2017. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyira jó, hogy ahelyett, hogy megbeszélnétek egymással a dolgot, gyakorira írogatjátok ki a kérdéseket.
2017. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 8-asnak: Persze, hogy megbeszéljük és a saját döntésünk. De a gyakori kérdéseknek pont van egy olyan előnye, hogy ezáltal kibeszélhetünk érzéseket, mások véleményei megerősíthetnek, esetleg privát hasonló helyzetben lévőket találhatunk - és ezek sokat számíthatnak.
2017. júl. 29. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem ne adjàtok fel !Kor ide vagy oda sztem az a legtisztàbb ha átbeszélitek és meggyőzöd őt hogy ketten könnyebb lessz mint egyedül és persze külön!
2017. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!