Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy igazi szerelem miatt Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi szerelem miatt Ti feladnátok az itteni életeteket? Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy megkérte a kezem az a fiú, akit tanulmányai alatt ismertem meg itt Magyarországon. Kanadai a fiú születését tekintve. Gyakorlatilag arra kért, hogy mindent számoljunk fel itt és menjünk ki az Ő szülőhazájába, mert minden szinten jobb körülmények között lehet ott élni. Itt sem panaszkodunk, végülis mindkettőnknek jó állása van, több nyelven beszélünk, tényleg elvagyunk itt. De valahogy a közös babánkat nem akarja, hogy már ideszüljem. Kicsit tartok a kinti léttől egy idegen országban és félek a távolságtól is. A szüleim nagyon keveset láthatnák a kisunokájukat és ezer félelmem van még. Nem az, hogy nem állom majd meg a helyem, hanem, hogy egyedül fogom érezni majd ott magam.Vélemény, tapasztalat?

2017. júl. 25. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha ezer félelmed van, akkor nem az IGAZIT találtad meg, hiszen ha tényleg a nagy Ő-vel lennél együtt, semmi kétséged nem lenne.

Én biztos nem utaznék, ha csak egy fikarcnyi kellemetlen érzés is lenne bennem.

Azon gondolkodtál már, ha neki és külföldre szülsz, és neadjisten szétmentek, akkor hogyan lesz tovább? Maradsz ott a gyere miatt? Vagy hazajössz egyedül? Ilyen esetekkel tele van a világsajtó, és nem éppen pozitív kicsengésű sztorik ezek.

2017. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

minden attól függ mennyire bízol a párodban.

tény, hogy odakinn sokkal jobb körülmények várnak rád is meg a gyerekre is.

az én példám sokkal sokkal másabb. Egy nő miatt költöztem másik városba (alig 60 kmre csak), közös albi stb. A csaj közölte fél év utan h bocs de nem. elcuccolt. kb azóta is egyedül vagyok, pedig ennek mar 7 hónapja. nem járok haza sokat pedig közel van. piszkosul egyedül érzem magam a mai napig.

oké tte nő vagy..sokkal könnyebb szocializálódni és kapcsolatokat teremteni, ha véletlen elhagy a csávó. Plusz a lehetőség mindig ott lesz h hazamenj.

én ezt nem teszem meg mert egyszerűen saját magammal szemben nem fér bele.

2017. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, nagyon szeretjük egymást. Ő az igazi. Nem is abban kételkedem, hogy nem Ő az, hanem abban, hogy mi lesz velem kint, mivel ott tényleg senkim nem lesz rajta kívül. Jó itt sincs sok barátom már, mert lényegében mindenki kint van Európa egyes pontjain... Meg ugye a szüleim.
2017. júl. 25. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

És ezt milyen hamar szeretné megvalósitani? Mert ez egy igen komoly, sok mbert érintő dolog és nem kéne az ajtóstul nekirontani a szüleidnek ezzel.


Én költöztem már ki fárfi után Németországba, magyarok mindenhol vannak, ha úgy érzed, talpraesett és barátkozós egyén vagy, szerintem annyira magányos nem leszel. Viszont adj időt magadnak, hogy tényleg akarod-e Kanadát. Próbáld meg elképzelni ott magad stb. és csak azután dönts!

2017. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Siman mennek, foleg ha gyereket tervezel. Ebbe az orszagba mar csak a ciganyoknak eri meg szulni, epeszu magyar ember nem szul ide gyereket.
2017. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szüleim sajnálom a legjobban. Mi egy nagyon szerető és összetartó család vagyunk. Őket fájna itthagynom.
2017. júl. 25. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

simán, léegyrn már eszed!


Kanada a világ egyik legjobb helye mindenféle szempontból.


biztonságos, jó jövőtök lehetne ott.


ha vki. tényleg szerelmes a párjába, az nem mond olyanokat, hogy egyedül érezné magát, mert a párja jelentené számára a világot.


lehet barátokat szerezni, a szülők meg meglátogathatnak, ti is őket, ott a skype, facebook is.


a mai világban ez már hadd ne legyen akadály.


amúgy felnőtt ember vagy, a saját életedet kellene élned, nem a szüleid elvárása szerint.


sztem te még nem váltál le róluk, plusz nem vagy annyira, de annyira szerelmes sem, így jobb, ha nem mész ki, mert szenvednél.

2017. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!