Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jelent bármit is ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent bármit is ez?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy értelmetlen a kérdésem,de megpróbálom megfogalmazni röviden: Van egy lány,akibe szerelmes vagyok már nagyon régóta. Osztálytársak voltuk,de nem beszéltünk sokat,de kb fél éve elkezdtem írogatni neki,taliztunk is párszor.( nem randi volt). Lényeg,hogy neki barátja volt végig,amit én tudtam is,ennek ellenére, ha mondhatjuk így nyomultam rá,de korrektül,szóval szimplán csak érdeklődtem mi újság vele. Többnyire kedves volt,elbeszélgettünk,de ő szinte soha nem kezdeményezte a beszélgetést. Végül kiderült,h mi a szándékom,szerelmet is vallottam neki pár hónap után,mondta,h már tudja egy ideje,hogy így érzek. Ezután nem beszéltünk,megpróbáltam túllépni. Viszont 2 hete születésnapomkor rám írt és beszélgettünk kicsit,hogy mi a helyzet.Nem erőltettem a dolgot,de pár napra rá megint rám írt,érdeklődött,hogy mi újáság velem,egész nyitottnak tűnt képeket is küldött..azóta megint rám írt egy elég gagyinak mondható indokkal és most kicsit összezavarodtam,mert én úgy voltam vele,ha azok után érdeklődni fog irántam,hogy én nyíltan össze akartam velem jönni,tehát úgy mond a jelenlegi kapcsolata ellen akartam tenni,akkor még is csak lehet esélyem nála. Viszont ugyanakkor lehet csak szeretne jóban maradni velem. Ha a teszem azt a ti barátnőtök írogatna annak a srácnak,aki nyomult rá pár hónapja,az gondolom titeket zavarna,nem? Vagy túlbonyolítom az egészet és szimplán fogadjam el,hogy a nők hisznek a férfi-női barátságban?

2017. aug. 3. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Két dolog lehetséges: vagy szeretne tőled valamit, vagy simán csak hiányzik neki a rajongásod. A helyedben hamar tisztáznám vele a dolgot, hogy tudd, van-e értelme teperni, vagy ideje végre másik lány után nézni, aki viszonozza is az érzelmeidet.
2017. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te már megtetted amit megkövetelt a haza, engem mondjuk zavarni szokott, ha rányomulok egy lányra, elutasít és utána keresi a társaságomat mintha mi sem történt volna.

Úgy gondolom egy érett, empatikus ember ilyenkor el tudja fogadni a másik fél érzéseit, álláspontját és van benne annyi, ha nem akar semmit, akkor inkább nem keresi a másikat.

Én megírnám neki ha ezt folytatja, hogy a magam részéről én nem tudok rá úgy tekinteni mint valami cimbora, úgyhogy nyilván elfogadom ha ő nem akar többet vagy mást, viszont fogadja el, hogy én sem tudok rá másképpen tekinteni így jobb, ha inkább elkerüljük egymást.

2017. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon egyetértek a válaszokkal. Én is úgy érzem megtettem mindent amit lehet, de nyilván meg vannak kötve a kezeim,így hogy barátja van. Az a baj magam se tudom eldönteni,hogy tudnék e a barátja lenni,rossz hatással van rám így a dolog,de egyszerűen nem bírom ki ,h ne beszéljek vele.Mikor szerelmet vallottam,azt mondta,örülne ha ez a baráti viszony megmaradna köztünk,de én ezt csak szokásos kamu dumának gondoltam.Én is tisztáznám,h mi a helyzet,de az is lehet teljesen baromság rögtön kombinálni csak azért mert egy ember akivel relatíve sokat beszéltél,hosszú idő után párszor rád ír random módon. Azt is mondták már páran akik szintén ismerik,hogy lehet a barátjától nem kapja meg ezt a figyelmet,vagy csak unatkozott szimplán és tudja hogy én rögtön ugrok,ha ír...
2017. aug. 3. 17:02
 4/23 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva csak beégni nem szeretnék ( megint) azzal,hogy újra bepróbálkoznék nála,csak azért mert párszor rám írt.Túl szép lenne ez így ...
2017. aug. 3. 17:06
 5/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rossz hatással van rád. Sok férfi belefutott már ilyenbe, de sok nő is. Ő viszont ezt nagy eséllyel nem fogja megszakítani, mert nála te egy más dimenzióban létezel.

Lehet lesz egyszer ő is ilyen élethelyzetben és akkor meg fogja érteni, te mit érzel most, de most nincs abban így viszont csak az ő empátiájára, vagy tiszta beszédjére hagyatkozni botorság.

Így csak úszol az árral, mindig vársz valamit, ácsingózol, csak magadat sebzed.

Legyen benned annyi lelki erő, hogy nem keresed a társaságát és ha ő keresi a tiedet, elmagyarázod neki, hogy miért nem tartod ezt jó ötletnek.

Én is futottam már bele olyan nőbe, amelyik ezt a húzd meg ereszd el szituációt játszotta hónapokig, és bántam, hogy nem a második ilyen "húzd meg" húzásnál mondtam el neki a véleményemet erről az egészről.

2017. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyébként ezért nem kell nagyon ábrándozni adott lányokról, mert ha sokáig húzod, akkor úgy belekavarodsz ebbe, hogy nagyon nehéz lesz kilépni.

Ha tetszik egy lány, vagy ha érzed már, hogy szeretnél tőle többet, akkor ott azon nyomban lépni kell határozottan, ha elutasít, akkor gyorsan tovább állni, ami akkor könnyebb is sokkal, mert nem leszel mélyen benne egy ilyen érzelmi katyvaszban.

2017. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire,húzd meg ereszd el szituáció ez sajnos. Megfogadtam,mikor "beoffolt" ( nem volt sztem igazi off),hogy én nem keresem és ehhez tartottam is magam,de ha már látok bármi esélyt akkor nem bírom ki. Vagy csak én vagyok ilyen naiv,hogy ha tartom vele a kapcsolatot,beszélek vele időközönként,akkor ki tudja..ha nem lesz foglalt,akkor előrébb léphetek a sorban?
2017. aug. 3. 17:35
 8/23 anonim ***** válasza:

Nézd, tapasztalatim szerint ilyen talonban tartás mehet addig, amíg el nem ér a vágyódás egy olyan határt, ami mellett már inkább szenvedés az egész.

Ismerni ismer téged, léptél egy nagyot, kifejezted irányába az érzelmeidet - ami szerintem amúgy nem volt egy túl bölcs dolog, de mindegy, megtörtént -, ezen a ponton te már nem igazán fogsz tudni mutatni bármi újat. Úgyis fogalmazhatunk, hogy minden aduászodat ellőtted, tudja, hogy szívesen összejönnél vele, ismer belülről, kívülről, itt már a fejed tetejére is állhatsz, ha ennyivel nem sikerült meggyőznöd őt arról, hogy melletted a helye, akkor nem gondolom, hogy a menhelyes eb szerepét kéne eljátszanod és várni, hátha végül te maradsz utolsónak a ketrecben és akkor már ilyen alapon téged elvisz, mert amúgy még az sem biztos.

Nem vagy naiv, mint írtam, sok ember belefut életében legalább egyszer egy ilyen szituációba, viszont ez egyértelműen számodra egy teljesen hátrányos helyzet, és elemi érdeked, hogy felszámold minél hamarabb.

2017. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jogos amit írsz teljes mértékben. Én is így vagyok vele,hogy ennél többet nem tudom tenni, rajta múlik 99% ban milyen viszony lesz köztünk. Nem akarok tényleg megalázkodni,meg mint egy kutya rohanni utána,de én látok némi esélyt és összességében úgy érzem lehet esélyem nála. Igazából az nyomja rá a bélyeget az egészre hogy elvileg kapcsolatban van több hónapja ( bár hallottam tőle is meg másoktól is érdekes dolgokat erről a kapcsolatról) szóval,még ha bejönnék is neki,nem fog szakított volna csak emiatt a másik sráccal. Tényleg azon a szinten vagyok,hogy már kezd gáz lenni a dolog mások szerin is..de némileg ez saját döntés volt,mert úgy éreztem megéri.
2017. aug. 3. 17:51
 10/23 anonim ***** válasza:

A kapcsolat az nem egy kőbe vésett valami. Egy pár hónaposból meg aztán pikk-pakk ki lehet lépni, ha akar.

Ez csak attól függ, hogy mennyire fogod meg őt. Nyilván rád van bízva, mit teszel, de nekem az az érzésem, ha ő tényleg melletted szeretne lenni akkor ezt már régen elintézte volna, normál esetben még a vallomásodra sem lett volna szükség.

A ki nem fogott hal, amúgy is nagyobbnak tűnik, lehet pár hónap után azt kérdeznéd magadtól, hogy egy ilyen nőre ácsingóztam éveken át?

2017. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!