Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyen motivációm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen motivációm az életben, ha nincs senki, aki miatt érdemes lenne bármit is csinálnom?

Figyelt kérdés
Nincs semmi motivációm az életben, régebben úgy gondoltam, talán azért, mert gazdag család elkényeztetett fia vagyok és megvan mindenem, ami nyilván közrejátszik ebben. De ha lenne mondjuk egy lány, akit szeretnék, akkor az talán motiválna, hogy mondjuk ne csak hedonista módon az élvezeteknek éljek, hanem valami értelmesebb célt is kitűzzek. Elvégeztem egy egyetemet, de valójában nem különösebben hoz lázba a szakma, csak a szüleim azt nem veszik emberszámba, akinek nincs diplomája, pedig lószart nem ér az egész és nem is értem, hogy lehet ez alapján megítélni másokat. Van egy lány, egy évfolyamtársam, akibe teljesen beleestem, ő pont az ellenkezője annak, mint amilyen én vagyok, a keményen dolgozó emberekre tud csak felnézni, így hát az érzéseim miatt hajlandó lettem volna lemondani minden jólétről és rendesen dolgozó ember lettem volna, csak hogy vele lehessek, de ő így sem kért belőlem, próbálkoztam többször is ,aztán beláttam ,hogy reménytelen. Láttam rajta, hogy eléggé zavarják az érzéseim, illetve, h nem tudja viszonozni. Úgyhogy hagytam a dolgot és úgy tettem, mintha már nem is éreznék semmit, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, kedves maradtam vele arra az időre, amíg még egy suliba jártunk csak hogy ne érezze rosszul magát emiatt. Elengedtem, mert szerettem, viszont ezzel együtt a motivációm is elvesztettem.
2017. júl. 26. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gazdag vagy örülj neki és használdd ki. Egykét szegényebb ember akinek két müszakba kell dolgoznia hogy kitudja fizetni a szàmlákat most jól pofánröhögne téged már neharagudj.
2017. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
na majd itt lesz rajongód a sok esti netezőnél
2017. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Épp ezért nem egy szegény embernek mondom el, hanem itt írom ki névtelenül.

Nincs szükségem rajongókra és nem kérek privát üzeneteket, nem itt akarok ismerkedni.


Pusztán a motivációhiányom orvoslására várok jó tanácsokat. Aki tud ebben valami érdemlegeset írni, annak megköszönöm!

2017. júl. 26. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Első tanács. Olyan szekér után ne fuss, ami nem vesz fel. Második tanács. Szórakozz, ismerkedj,utazz tágítsd ki a világodat, mert nagyobb a valószínűsége, hogy rátalálsz egy olyan nőre, akiért lesz motiváció.

Harmadik tanács. Legyen az a motivációd, hogy építsd ki a saját biztos egzisztenciádat. Élj úgy, mintha nem lenne gazdag háttér (Persze ne nélkülözz, ha már a sors kegyes volt hozzád) és próbálj megélni az általad keresett pénzből. Ez legyen a fő motivációd. Fiatal vagy, jönni fog az is, aki tovább motivál

2017. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, második tanács kimaradt. Kerüld az olyan nőket, akik a pénzedért szeretnének...
2017. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
47%

Hehe, itt ne mond, hogy gazdag vagy es nincs sikered a noknel, mert Kierdemled a honap trollja cimet.


Azert, az, hogy egy lany nem jon ossze teljesen mindegy meg ha maga Brad Pitt is vagy elofordul.

Nekem az lenne a tanacsom, hogy koltozz el egy masik orszagba, s vallalj el akarmilyen munkat. S ne fogadj el egy forintot se toluk. Erezd meg milyen kb egy "atlag" fiatalnak. Szerintem sokat profitalnal belole. Rossz ezt kimondani, de a pifonokbol tanulunk es valtozunk. Egy tokeletes eletbol nem sok mindent fogsz profitalni, apatiaba esel amilyenbe most is vagy. Ennel jobb tanacsot nem tudok adni.

2017. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja ez a harmadik :D Lényegtelen, hányadik, de gondold át
2017. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Diavolino44 nagyon szépen leírta :)
2017. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jó dolgodban bszki nem tudod már, hogy mihez kezdj.


én tudnék élni azzal a lehetőséggel, ami neked van anyagilag, csak tudod nekem mindenért keményen meg kell dolgozni, ezért tudom becsülni az életet, és van motivációm.


menj el Afrikába vagy egy dél-kelet-ázsiai, esetleg dél-amerikai országba önkénteskedni, ott majd észhez térsz.

2017. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sportoljal minden nap!

Dolgozz,h tarsasagban legy. Akar sajat vallalkozast is csinalhatnal.

N

2017. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!