Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csináljam? Van egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Van egy nő akit nem tudok elfelejteni próbáltam már mindenhogy de sajnos nem megy. Már 2 éve próbálom kiverni a fejemből de mindig ott van a gondolataimban.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már beteges de akkor is nagyon SZERETEM mindig oda meg vissza voltam/vagyok és leszek is érte. Segítsetek,hogyan vagy egyáltalán mit mondjak neki?

Vagy,hogy felejtsem el?

23/F


2017. aug. 4. 22:43
 1/5 Ramone ***** válasza:
Ismerős érzés.. én is 2011 Ben megismertem egy lányt a sors iróniája hogy pont itt gyken. És órákat beszélgettünk és tökre beleszerettem és majd egy év MSN és webcam után össze akartam hozni egy talit hogy először élőben láthassam de eltünt és soha többé nem beszéltünk.. volt benne valami ami megfogott és ő volt az első és utolsó olyan nő aki ha rámnèzett és azt mondta "szeretlek" én elhittem neki. .. azóta sok év eltelt és pár nő keresztezte az utamat de szinte havonta egyszer eszembe jut és megőrjít nèha ez a gondolat de nem tudom elfelejteni... Mindig azon kattog az agyam hogy "mi lett volna ha..?" Fáj hogy már nincs de ez van... Talán majd idővel elmúlik.
2017. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyban vagy vele? Beszéltetek már? Miért akarod elfelejteni, miért ne jöhetnél vele össze?
2017. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

haver együtt érzek veled.

Én 5 éve megpillantottam egy lányt, akkor eldöntöttem hogy kell nekem. Viszont már elvittem egyszer kétszer, erre-arra, voltam már nála. Rengetegszer megöleltem, és csókot is adtam neki.

De végülis ennél sosem lett több, vagy nekem volt lassú a tempóm és megunta, vagy nem közeledtem eléggé.

Most 1 éve mással van.

Viszont ugyanúgy kell nekem most is mint régen :D

2017. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aaa nem hiszem el hogy vannak még ilyen fiúk:))
2017. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mesélem el de soha nem leszek túl rajt.
2017. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!