Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van valami Dzsudzs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami Dzsudzsák Balázs és Palvin Barbara között?

Figyelt kérdés

Több, mint barátságnál?

Megmondaom, őszintén nem nagyon érdekel, de a média ezzel van tele, és már kezd idegesíteni, hogy mindenhol ezt látom.

A magánügyük megértem, vagy média kapja fel, nagyon, mert eladható a nevükkel a cikk?


Rendes válaszokat szeretnék kapni! Válaszokat előre is köszönöm.



2017. aug. 6. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha csak kamuból is összejárnak az ilyenek,hogy a nevük fenn maradjon a köztudatban.. Szerintem ez a Palvin már ezer emberrel lefeküdt,mit számít eggyel több vagy kevesebb :)
2017. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, Barbit annyi személlyel hozták már össze, akikkel max párszor találkozgattak és ennyi. Szerintem semmi komoly.
2017. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Na és ha van közöttük valami, akkor jobb beosztást kapok, több fizut? Különben egyáltalán nem érdekel, ki, kinek a farkát szopogatja. Egészségükre.
2017. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát Palvin és Lee Marvin-ról nem hallotatok? A Bakrupt zenéje! Bakrupt - Lee Marvin


„Lee Marvin, Lee Marvin

Rádmozdul a retro partyn

Úgy smárol első randin

Nem éled túl

Lee Marvin, Lee Marvin

Négy nővel az in flagrantin

Nincs semmi Palvin Barbin”

2017. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem soros tehet róla, és titokban orbánisták is, akiket maunika irányít az éjjel nappal kullapestben keresztül, felcsútról
2017. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sanszos,hogy nem ötórai teázni járnak össze.Szépek és híresek,így van a dolognak hírértéke...ennyi.Amúgy meg pont le..rom.
2017. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 6/6 Szépek és híresek? Az a szép és az a híres, akit a média akar.
2017. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!