Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a Palvin Barbara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Palvin Barbara miért szingli? Hogyhogy nem tud magának összeszedni valakit?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert sok cikkben olvastam hogy kéne neki már egy pasi stb... Vagy ő nem kell senkinek? Mi a véleményetek?


(csak normális válaszokat irjatok légyszi)


2016. márc. 16. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy magánügye! Te sem gondolhatod hogy nem lenne legalább 10 híresség, és 10000 átlagos egyszerű férfi aki összejönne vele. Lehet a karrier számára fontosabb. Ezen kívül voltak már kapcsolatai.
2016. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem össze tudna, ha akarna. Csak az nem érné meg neki. Gondold el, ha sokfelől kapja a nem olcsó ajándékokat, vacsorákat, akkor milyen jó neki + mindig a középpontban marad. Ha viszont van egy csöpögősen szuper kapcsolata, abból nincsen haszna anyagilag. Majd, ha már nem lesz hova tennie a sok dollárt, akkor ráér egy férfi mellett megállapodni, aki nem utolsó sorban a leggazdagabb mind közül.
2016. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ez az ő dolga, magánügy. Mi közünk hozzá? Csak mert ismert, már nem lehet magánélete? Nem irigylem a hírességeket...
2016. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem meg ronda. Egy gazdag pasi, akit egy ilyen csaj keres, 1000-szer szebbet is talál!
2016. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem ő más arcát mutatja a médiának mint amilyen, nem is bizots hogy vágyik rá, csak


egyrészt így érdesekesbb a személyisége, (pénzes, híres, okos, szép, sinos, értelmes, akar pasit, mégsincs... ez foglalkoztatja az embereket)


másrészt lehet, hogy kicsit lazább életet él mint gondoljuk, értitek...

Így meg ezt jól el lehet fedni, kislányosnak adja elő magát, közben meg vszínűleg egy tigris.


Egyébként hozzáteszem, hogy a haján és a száján kívül nekem se jön be.

2016. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Az egyik fotós barátom mesélt róla, mennyire kibírhatatlan szoval nem csodalokozok azon, hogy egyedül van.

Meg ez a társadalmilag elfogadott, nem mondhatja, hogy egy gazdag jóképű pasira vagyok, de meg nem találtam elég vastagat.

A másik, meg miert hiszed el amit a médiában írnak?

2016. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez úgy működik, h van egy tanácsadója vagy nem is tudom, hogy nevezik a szakmában, aki megmondja, hogyan viselkedjen, h sikeres legyen, h az érdeklődés középpontjában maradjon.
2016. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
6-os vagyok. 7-es és 8-as is teljesen jól látja a dolgokat.
2016. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekel éngem se, nem irigykedem rá vagy ilyesmi, csak kíváncsi voltam hogy mások mit gondolnak erről, amúgy meg köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 16. 12:37
 10/12 Bence_ ***** válasza:

Honnan tudod, hogy az?

Lehet évek óta Dezsővel él boldogan.

2016. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!