Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Érdekelhetem még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdekelhetem még? Írjak rá vagy se?

Figyelt kérdés
Van egy pasi ,aki tetszik,de kb 1hónapja beszéltünk utóljára. Nekem tetszik ,de nem merem neki bevallani. Nem tudom ő,hogy van vele. Azt látom,hogy facen minden p.át lájkolgat,nekem is lájkolta az egyik képem ,de a másikat már nem. Tudom gyerekesen hangzik ,de engem zavar. Akkor minek írt rám??! Mit csináljak?
2017. aug. 6. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, csak úgy derül ki..majd írd meg itt mi volt,hogy reagàlt.
2017. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már ő is bánja,hogy rádírt,ez alapján a kérdés alapján besaccolható értelmi szinted alapján biztos vagyok benne :)
2017. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Keress mást!
2017. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Max egy lehetőség lehetsz neki, nem több. De nem vagy az elsők közt, mert már keresett volna.
2017. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!