Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írjak e neki vagy ne? Érdekelh...

Írjak e neki vagy ne? Érdekelhetem még?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régóta ismerjük egymást (ugyanis szomszédok vagyunk és régi barátok).

Szóval sokat szoktunk beszélgetni facebookon. Volt olyan hogy ő írt nekem, volt olyan hogy én. Mindig kedves volt, mondta hogy tetszem neki, meg hogy szép vagyok meg hát ilyenek. Olyan is volt hogy irtam neki és azt mondta "azt hittem már sosem írsz :)". Mikor kint voltunk mindig integetett.

Viszont mostanában változott a helyzet. Egy ideje nem keres. Én szoktam neki írni de valahogy nem olyan mint régebben, hogy örül annak, hogy írok. Van hogy olyan kedvetlenül válaszol vagy nem is tudom. Nem is szokott integetni sem. De azt viszont szoktam látni hogy mindig felfigyel ha kimegyek. Meg sokszor néz a házunk felé.

Mostanában csak én írtam neki. És hát legutoljára 4 napja beszéltünk, de nekem nagyon hiányzik. A hosszú beszélgetések, meg úgy alapból minden. Nem bírom, hogy tétlenül várok a csodára, hogy írjon, viszont nem akarok tolakodó lenni.

Egyszerűen nem tudom kiismerni, hogy akkor most érdeklem e még.

Szerintetek írjak neki? Vagy várjak, hátha megkeres? :/



2014. aug. 15. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, de a szomszédod! :o "azt hittem már sosem írsz :)". Ez esetben átmehet. Ennél tovább nem olvastam. :D


Először ezt magyarázd meg!

2014. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? :D
2014. aug. 15. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát... Ha ott van a szomszédban, akkor nem röhejes ilyet írni? "azt hittem már sosem írsz :)"
2014. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát végülis... :)
2014. aug. 15. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne mondd, hogy eszedbe se jutott. :D Kicsit lúzer dolog...

Hány éves vagy?

2014. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14
2014. aug. 15. 23:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem. :) Bocsi!
2014. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ne írj neki! Most majd ő, ha érdekled.

Elolvastam és meglepően normális az írásod. :D

2014. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 15. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!