Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok! Mit kene csinalnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés

Teljesen szerelmes vagyok a baratnombe, elkenyeztettem de nem erzem azt a nagy viszonzast az o reszerol, nem mutatja ki annyira. Vegyek vissza vagy azzal csak artanek a kapcsolatunknak? Legyek rideg? Hulyeseg volt? Bar en azt gondolom a szeretetet kikell mutatni, es en meg is tettem mindenhogy.

Lehet ez a veszetem?



2017. aug. 11. 15:02
 1/5 A kérdező kommentje:
24N/25F
2017. aug. 11. 15:03
 2/5 anonim ***** válasza:

kicsit vegyél vissza.

Ha úgy sem lesz jobb, akkor nagyon komolyan beszélgess el vele.

Ajánlom a szeretetnyelvek tanulmányozását, egymással való megbeszélését. Ha tudod, hogy neked mi a fő szeretetnyelved, neki segíthetne kifejezni a szeretetét.


Ha nem megy, akkor szakítás.

Olyannal ne legyél ilyen fiatalon, aki nem szerelmes beléd.


Amúgy nekem volt, hogy rossz volt, hogy a fiú túl lihegett utánam, úgy éreztem megfojt a szeretetével, sajnos nem értette meg, nem tudott kisebbre kapcsolni, így vége kellett legyen:-((.

2017. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyút középút. Nem kell ridegnek lenni, de szerintem nem kell olyan nagyon romantikusnak és halálosan szerelmesnek lenni, mert szerintem egy idő után zavarni fogja.
2017. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem csúszni mászni előtte!! Egy nőnek szüksége van arra, hogy felnézzen a férfira, hogy tisztelje, hogy érezze, hogy igen ő igazi férfi! Legyél kicsit távolságtartóbb és teperni fog hidd el.
2017. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg. En nem vagyok rajongo tipus, szeretem a baratomat de o jobban kimutatja, o extrovertalt, en intorvertalt vagyok es a szeretetemet is inkabb magamban elem meg. Persze azert tisztaban van vele, hogy szeretem :D De o az aki tobbet mutatja ki szavakkal es erintesekkel is. Ha elkezdene ridegebb lenni, valoszinuleg elbizonytalanodnek a kapcsolatunkban es masnal keresnem azt, amit eddig o is megadott, amennyiben nem ter vissza az eredeti enjehez.
2017. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!