Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betti980702 kérdése:

Van valakinek tapasztalata albán (koszovói) férfiakkal kapcsolatban? Egy helyen dolgozunk és teljesen belezúgtam. Eddig az összes pékkel jóba voltam de hozzá kifejezetten vonzódok is.

Figyelt kérdés
Eddig az összes pékkel jóba voltam de hozzá kifejezetten vonzódok is. Pár napja megvolt az első csók is. Nagyon figyelmes és udvarias pasi. Csak sajnos nálunk tiltva van az eladók és pékek közötti kapcsolat. Ráadásul dásul családja van Koszovóban. De egyszerűen odáig meg visszavagyok érte, vajon van bármi komolyabbra esély?

2017. aug. 13. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén remélem, hogy kamu és nem vagy ennyire hülye.
2017. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez nem kamu..
2017. aug. 13. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megdagaszt a liszteszsákokon, kb ennyi a jövőtök.
2017. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha sem az h családos ember, sem az h a munkádat vesztheted el miatta, nem tart vissza, akkor hajrá. Mondjuk az más kérdés, h ember jogilag nem normális, h tiltják h a kollegáddal legyél, de pont megfelel ez a színvonal neked úgy tűnik.
2017. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
rem engem az ehhez hasonló ösztönlény nők elkerülnek...albán ba...ki...okké.
2017. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mint "Márkó Tropojából", akkor sok jóra ne számíts :DDD
2017. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Ostoba és undorító vagy te is, és a "pasika" is. Szégyent hozol a női nemre, a te fajtád miatt (is) van annyi nőgyűlölő komment.

Mit képzelsz, hogy valami romantikus filmbe illő elsöprő, tiltott szerelem a tiétek?

Mit gondolsz, majd tisztel, becsül, elhagyja a családját és egyszer a te ujjadra húz gyűrűt? Hogy téged nem csalna meg? Legyen már önbecsülésed, ez kb. olyan, mintha azt engednéd meg valakinek, hogy a szádba sz.arjon. :D Nem, nem lesz semmi komoly. Nem is értem, hogy képzeled...


Egy tisztességes, egyedülálló, normális magyar férfival összejönni nem lenne akkora sikk, igaz? Ők olyan ucseeeeeeeeeeek, ugye?

2017. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úristen XDDD
2017. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ennyi rosszindulatú embert te jóisten.. Inkább ne kommenteljetek
2017. aug. 13. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem mi vagyunk rosszindulatúak, az ismerősi körödben is mindenki pont ugyanígy egy idiótának fog gondolni, miután elsírod, hogy átvert egy albán pasas és csak egy basszásra kellettél neki :(
2017. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!