Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 évesen problema az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen problema az, hogy nem kívánom egyáltalán sem a szexet, sem azt, hogy fiúkkal legyek (itt most beszélgetésre, haverkodásra is gondolok) és kifejezetten utálom, ha akár nő, akár férfi megérint (puszit ad, vagy megölel)?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

antiszociális és aszexuális vagy.

Igen, ez lehet, hogy probléma lesz.

2015. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet h egy kicsit visszahuzodobb és zárkozottabb vagy

ez nem azt jelenti h nem lesz sose kapcslatod

láttam én már feministát szerelmesnek, olyat aki mindig izélt h milyen gusztustalan a kapcsolatokban az érintkezés és eléggé élvezte mikor belekerült :D

2015. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aszociális inkább, nem antiszociális. Nem vagy te véletlenül Asperger szindrómás?
2015. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dugnálak
2015. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenképpen érzem jómagam is, hogy ez pszichés. Tudom, mert kiskorom óta baj van a pszichémmel.


Sosem tudtam beilleszkedni, sem társaságban huzamosabb ideig tartózkodni.

Minden napom a tanulással tellik, mert ez a hobbim és mindig is nagyon jó eszem volt. Az elme elnyomja a lelkemet...

2015. nov. 20. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akkora probléma. Olyan vagy, amilyen én voltam :D

Volt barátom ugyan régebben is, de kb hetente-2hetente láttam és nem voltam hajlandó lefeküdni vele se 14 se 17 évesen ( term. nem ugyanaz volt). Bulizni abszolút nem jártam, puszit is max rokonoktól fogadtam el akiket évente 2x láttam.

Most vagyok egy éve együtt a párommal, és megváltozott a dolog. ő adhat bármikor, szeretek szexelni is vele. Majd változik, nyugi!:) 19L

2016. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!