Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy roma fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy roma fiúba, de tartok a kapcsolattól, félek, mint fog gondolni a környezetem. Valaki volt már hasonló cipőben? Működhet?

Figyelt kérdés

Az esetek 99%-ában roma férfinek roma nő a párja ugye...

A szüleim, főleg apám, sem elfogadóak velük. Persze nem velük lakom, de örülnék, ha szeretnék a leendő páromat. Rengeteget tudnék ide írni, annyi bennem a kérdőjel, az a baj, hogy én valahogy nagyon adok mások véleményére, mindig is ilyen voltam, mit fognak ehhez szólni mások...

De ebbe a srácba én nagyon beleszerettem, annyira gyengéd, figyelmes, csodálatos ember! Azt gondolom nem kell mondanom, hogy nem egy munkakerülő, lézengő mosdatlan, trágár emberről beszélünk, ami sokaknak eszébe jutna ha meghallja,hogy roma. A legtavolabbról sem. Bár az édesapja kicsit olyan, de ő nem.

Még soha nem éreztem azelőtt, hogy na igen, ő legyen a leendő gyermekeim édesapja, de nála igen! Szeretem nagyon! Szeretnék vele lenni, vele élni, a lég boldogabbà tenni őt. Már nem is tudom mi volt a kérdésem...köszi, hogy elolvastátok :) Belevágjak? Szeretem!

26/N


2017. aug. 14. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindjárt kihányom a tojásrántottát.
2017. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Vágj!
2017. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek tobbsegeben nem a sraccal lesz a problema, hanem a kiccsaladdal, ami velejar es benne lesz a eletetekben, ha akarod ha nem. Aztan ha nem akarod, akkor majd remenykedj, hogy nem esik bajod.
2017. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja bocsi ha kicsit ömlengősre sikeredett, így egyben visszaolvasva tényleg nem az igazi. Bocsi első :D

Amúgy nem vagyok ilyen, de ennyire még nem szerettem senkit, pedig voltak már komoly kapcsolataim.

Annyira jó lenne, ha nem kellene foglalkozni senki de senki véleményével, egyszerűen csak boldogok lehetnénk együtt :(

2017. aug. 14. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Jaj de cukcsi vagy!Hajra csajszi
2017. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát láttam már pár nőt belezúgni roma pasiba, aztán az első gyereknél kezdődtek a problémák.Ráadásul, ha ennyire kivagy mások véleményétől, akkor mit csinálsz, ha a gyerekedet állandóan lecigányozzák. Próbáld ki, de védekezz, ne szülj gyereket egy jó ideig, ha még 2 év együttélés után is minden ok, akkor .
2017. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Nyugodtan jöjj vele össze. Ne mások véleményére legyél kiváncsi.
2017. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a feleségem anyukája félvér roma és tíz éve vagyunk házasok. Van két gyermekem tőle akiket mindennél jobban szeretek,de a feleségem még ilyen kis beütéssel is tudja adni magát.Soha többé szóba sem álnék olyannal , akinek bármi köze is van hozzájuk. Még szabadulni sem tudok tőle ,mert a gyerekeimen álma bosszút.
2017. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted utolsó, hogy viselkedik a feleséged? Bár szerintem nem lenne ugyanaz a helyzet, a nők többnyire amúgy is nehezebb esetek egy kapcsolatban, mint a férfiak, és nehezebb a kedvükre tenni.
2017. aug. 15. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen adja a fajtáját teljesen mindegy milyen társaságában vagyunk,ha valamin kiakad,pl féltékenység! Dől a szájából a mocsok és bármire képes. A vér nem hazudik. Menekülj míg lehet.
2017. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!