Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Török - roma - magyar szülőktő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török - roma - magyar szülőktől származom. Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy a hasonló "vérvonalú" nőknek a puncijuk nem rózsaszín, hanem fekete. Az enyém gyermekkorom óta szürkés árnyalatú, a szeméremajkaim és a csiklóm is. Normális ez?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha férfiak is írnának, mik a tapasztalataik.

Gúnyolódó, heccelődő válaszok - automatikusan - kuka.Bocs.

29 / N


2009. márc. 7. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A pingmentek teszik. Olyan, mint a négereknél, ott is van olyan fajta, akiknek a szájuk is fekete, míg ugye a miénk piros-rózsaszín. De van "normális" színű szájú fajtájuk is.
2009. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pigmentek... sry :)
2009. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak:

Köszi.

Azért kérdezem, mert régebben blamáltam a dolgot, de az aktuális partnereimet nem zavarta, sőt, megnyugtattak, hogy kimondottan tetszik nekik, mert sokkal szűkebb és vérbőbb is, mint a "normális" színű. ( ez tetszett.)

:D

Bocs a vulgáris őszinteségért!

2009. márc. 7. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez fiúknak-lányoknak egyaránt vagy olyan színű, mint máshol a bőrük - vagy sötétebb. A gének mondják meg, amiket kaptál.
2009. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
húú, akkor megnyugodtam, én teljesen magyar vagyok, hófehér bőrrel, de a csiklóm és a szeméremajkam nekem is sötétebb barna árnyalatú!!
2009. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem sem sötét a bőröm, inkább kreolos, mint barna, csak kiváncsi voltam, mitől lehet mégis sötétebb színű ott "lent".

A mellbimbóim is sötétek amúgy - ezek szerint szintén a pigmenttől.

2009. márc. 7. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Az emberi bőrben bizonyos pontokon több festékanyag van, mint máshol. Ez az oka az anyajegynek, a mellbimbók színének, ezért lehet kissé sötétebb a nemi szervek színe. Ez nagyjából minden népcsoportnál más és más, így egy fehér bőre lényegesen kevesebb pigmentet tartalmaz mint egy feketéé például. Embere válogatja, genetikai adottság az egész. És egyáltalán nem probléma, különlegesség inkább :)
2009. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sötétebb picit ,nem olyan színű,mint máshol a bőröm.
2009. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ivilicious ***** válasza:
hát, bejen rózsaszín,bár félvér vagyok:D
2013. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A valaki nyilván elismert punci szakértő volt.

Amugy az én tapasztalatom szerint minél sötétebba nő bőre úgy sötétebb a puncija is.

2013. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!