Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl csúnya vagyok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl csúnya vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátomba belezúgtam.

Ő belém nem...

El is mondtam neki,mondta,hogy bocsi de nem.

Pár napja,amikor találkoztunk, arról beszélt,hogy milyenek a szép lányok szerinte. És hogy akkor szép valaki ha elfogadja magát stb.

Tudom,hogy nem tetszem neki.

A volt barátnőjét mutatta, aki gyönyörű,okos,kedves stb.

Egy db szar ak érzem magam hozzá képest kb.

Mármint én is okos vagyok és kedves is, de negyed annyira sem szép.

Nem tudom mit tegyek:(

Úgy érzem,túl csúnya vagyok hozzá, sosem leszek neki elég.

19L


2017. aug. 20. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, a napi rinyagép megjelent, csak most nem pasiban, hanem egy kislány formájában!


Kislány a szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Attól, hogy annak a pasinak nem jöttél be, most ettől kell padlót fogni. Jézus Úristen! De gyerek vagy agyilag.

Juj, most kaptál az élettől egy pofont, mert valakinek nem jöttél be, aki neked meg igen, jaj, most mi legyen? Én vagyok a világ csúnyája...stb... :D :D :D


Inkább pakold rendbe az önbizalmadat és ne viselkedj ilyen szánalmasan gyerekesen. Nyugi, még sok pasi fog téged visszautasítani, csak mert neki nem jöttél be, attól még másnak be fogysz jönni. Ennyi.

2017. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Belsőre nem éred el azt a szintet, amit az exe. Ne magadból indulj ki, nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít!
2017. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne ásd el magad így! Engem is utasított el nem egy nagy szerelmem,most meg viszont tetszek olyan pasinak,aki értelmes és én vagyok a zsánere.Akkor lesz, amikor nem várod.
2017. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd.

Valószínűleg egyszerűen nem passzoltok össze, nem működik részéről a kémia. Ez nem jelenti azt, hogy csúnya lennél, egyszerűen csak neki nem tetszel. Tudom, hogy rossz, hogy pont annak nem jössz be, akibe szerelmes vagy, de ettől még nem vagy csúnya.


Ja, és a párkapcsolatokban nem számít a külső, ezt csak azok mondják, akiknek a gyakori kérdések jelenti az életet. Legalábbis én már láttam helyes pasikat náluk csúnyább, kövérebb csajokkal. Szóval ha megváltoznál emiatt a srác miatt, akkor inkább felejtsd el. Nem ér annyit.


21/L

2017. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!