Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik csúnya emberek számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik csúnya emberek számára szerelem?

Figyelt kérdés

Értem, hogy a szépség relatív, de azért mindenki tudja, hogy vannak objektíve csúnya meg szép/jóképű emberek.

Én például az átlagos lányok között még találok olyat, aki vonzó tud lenni számomra, de az átlagon aluliak, csúnyábbak között már egyáltalán nem, egyszerűen nem érzek irántuk semmit (ha túl ronda, akkor maximum undort, és most kövezettek meg, de az érzéseimet nem tudom irányítani). Nekem eddig csak csúnya lányokhoz volt szerencsém. Ebből pedig az jött le, hogy én átlagon aluli vagyok, ezt el is tudom fogadni, csak azt nem, hogy nekem ők nem tetszenek. Így nem értem, hogy én miért jövök be nekik, a jobb csajoknak meg miért nem.


21/F


2017. júl. 1. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelem mindenki számára létezik és elérhető, külsőtől függetlenül. És mindenki szeretné is legalább egyszer megélni az életben. Neked is össze fog jönni, de szokj le arról, hogy különböző kategóriákba rangsorolod az embereket.
2017. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik persze, csak a viszonzása nem biztos...
2017. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2017. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!