Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Túl tökéletes vagy bocsi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Túl tökéletes vagy bocsi nem kellesz"?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy egy fiú ilyet mond egy lánynak és ezt komolyan is gondolja? Nem akarom bő lére ereszteni a dolgot, bár aludni sem tudok igazából.

Tehát van egy srác (ő 24 én 19) és meg kell valljam már régóta "kinéztem" magamnak, pár hónapja kerültünk közelebbi ismertségbe és teljesen belezúgtam. Nem részletezem miért, külsőre is tökéletes nekem bár mások nem értik mit látok benne, de ő teljesen más, vele tökéletesen egy hullámhosszon voltunk, annyira jól elvoltunk együtt. De döcögősen ment mert én alapból nehezen nyitok és ő is ilyen típus és csak kerülgettük a lényeget. Aztán ma kint voltunk egy rendezvényen ugye jó páran és Ő is ott volt velünk, de aztán kettesbe maradtunk valahogy (sajnos ilyen ritkán van) és beszélgetni kezdtünk, de ő már feltűnt korábban is, hogy nagyon rossz kedvű. Nem is nagyon poénkodott nem olyan volt mint szokott lenni. Aztán szóba jöttem én, rólam kezdett el beszélni nagyon jóleső dolgokat én már azthittem megcsókol vagy valami. Aztán éppen akkor jöttek arra hárman, két srácot ismertem is, kissé ittasak voltak és odajöttek hozzám "lepacsizni" pedig amúgy rohadttul nem is ismerem őket csak nyomultak rám régebben is. És akkor mondta, hogy "Látod erről beszélek" és rákezdett egy monológra és én most teljesen kivagyok. Azt mondta nagyjából, hogy hozzám ilyen meg olyan pali illik, én tökéletes vagyok mert nekem van a legszebb arcom, tökéletes alakom, okos vagyok és aranyos, elbűvölő stb,jó családba születtem még az egyetemre is felvettek, nekem minden sikerül én ilyen vagyok, minden férfi álma blabla, nekem úgyis 10/10-es férjem lesz aki milliárdos meg ilyenek. Én nem tudtam mit mondani erre, csak mondtam, hogy nem is ismer és nem tudja mit beszél. Aztán csak bólogatott, hogy persze. Tényleg nem tudtam mit mondani csak kínos csend volt meg úgy felhúzott azzal, hogy nekem soha semmi gondom nem volt az életben. Aztán mondtam, hogy jó akkor megyek, erre meg beszólt, hogy tudta, hogy úgyis megsértődök, de nembaj lesz aki hazakísér.

Most nem írom le az egészet, ez a lényeg. Összevesztünk pedig én semmi olyat nem csináltam egyszer csak elkezdte. Valami olyasmit mondott, hogy nem olyan való hozzám mint Ő. Tehát ezekszerint nem kellek neki, mert mittudomén? Igaz csak hónapok óta közeledtünk egymáshoz folyamatosan, ő is ugyanúgy flörtölt meg bókolt ahogy én, minden oké volt legalábbis azt hittem de ezzel nagyon felcseszett. Nem tudom mi lesz mert még el sem köszöntem tőle, nemtudom mi volt ez. Tudom, hogy rossz kedve volt és ki nem állhatja azokat akik pl odajöttek de akkor ennyi volt vagy mi? Mit akart ezzel az egésszel? Lekoptatni? Mert minden közös ismerősünk szerint akit megkérdeztem szerelmes belém, legalábbis ezt mondták ez meg, hogy áll össze? Most mihez kezdjek? Akkor ennyi volt ez az egész ezt nem akarom elhinni...


2017. aug. 21. 02:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem kellesz neki, a többi udvarias rizsa.
2017. aug. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, mekkora egy lúzer gyerek. Igazi örök vesztes hozzáállása van az élethez. Adj neki egy leckét, hátha a jövőben nem lesz ekkora lúzer szerencsétlen nyámnyila szánnivaló.
2017. aug. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igaza is van. Ha kesobb derul ki hogy ilyen, ugyis kidobnad ezt nem lehet sokaig elviselni.
2017. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A maga gyerekes módján, ki akarta provokálni, hogy akarsz e tőle valamit. Azt várta, hogy el kezdesz veszettül ellenkezni valószínűleg. E mellett persze kissességi komplexusa van.
2017. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Jó nagyadag önbizalomhiány és kisebbségi komplexus. Ezt sosem fogja legyűrni, hagyd a fenébe, keressen magához való kevesebbet!
2017. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt egy pszichopata barátom, aki állandóan ezt mondogatta, aztán kiderült ez azért van mert egy impotens alkoholista. Keress egy 10/10-es férfit, ha jó nő vagy, úgyis találsz!
2017. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek után miért érdekel még?
2017. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nyominger nem ért volna meg egy kérdést se.Ha ilyen hülye,hogy egy neki tetsző csajt így veszni hagy,az ő dolga.
2017. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jo de biztos nem o tehet rola, hogy ilyen. Marmint gondolom torent vele valami, hogy nincs onbizalma es elloki magatol a jo lehetosegeket (pl engem...). Es ugy sajnalom azert kicsit. De valoban olyan ellenszenves volt, hogy azota "nincs kedvem hozza". De meg egy eselyt talan adnek neki ha osszeszedne magat... Mert egyebkent nagyon rendes es jolelku tenyleg!
2017. aug. 21. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj meg, de tényleg nagyon furcsa fiú! Éretlen, gyermeteg gondolkodás és kijelentés. Hogyha ezzel akar kapcsolatot megszüntetni akkor főleg. Szerintem pszichés zavarai vannak, de ne foglalkozz vele túl sokat, keress egészséges lelkületű, hozzád illő partnert!
2017. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!