Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerelmes lettem egy lányba, aki 11 évvel fiatalabb nálam. Ő 18 én 29. A kor engem nem is érdekelne, de sajnos hamarosan kezdődik neki a suli és elmegy a cégtől. Nyári munkán volt. Azt mondta,hogy utána is tartani fogjuk a kapcsolatot, de nagyon rossz lesz nélküle... A másik baj,hogy nem vallottam még be neki ,hogy szeretem.... Mindig legyeskednek körülötte fiúk, de egyikkel sem jön igazán össze. Mind csak azt akarja tőle... Én viszont a lelkétkívánom. Azt mondta akár 2 évig is simán el lenne szex nélkül... Én bármeddig várnék. Ameddig csak kell. Hihetetlenül fontos ő a számomra... Van még egy nagy probléma, az pedig hogy formába kell hozni magam. Itt arra gondolok,hogy van rajtam túlsúly, aminek a felét leadtam, a másik felét már nem csak magamért hanem érte is... Nagyon szeretném hinni,hogy egy napon mikor már elérem a végleges formám akkor sikerül vele a kapcsolat... Tudom az egész furán hangzik de a szerelem egy fura dolog.

Mit gondoltok erről az egészről?


2017. aug. 21. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Istenem, de édes vagy!! :) :) szerintem mondd el neki!! Én szerelmes vagyok egy tőlem 11 évvel idősebb férfiba fél éve, látom rajt, hogy én is tetszem neki,egy helyen dolgozunk, de nem mer egyikünk sem lépni, pedig már milyen boldogok lehetnénl együtt. Ő is nagyon édes, neki is van egy kis hasa, de én úgy szeretem!! :) mondd el és sok boldogságot!! :) szurkolok
2017. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyenlőre tényleg szeretnék még faragni magamból. Soha senkinek nem akartam megfelelni,de neki igenis szeretnék
2017. aug. 21. 18:06
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] erről a zenéről mindig ő jut az eszembe. Nem hiába hallgatom sokat :) ő is olyan kis ártatlan :)
2017. aug. 21. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!