Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek még szerelmes?

Figyelt kérdés

Az ex barátommal egy éve szakítottunk. Ő azóta megnősült, én pedig abban a hitben ringattam magam, hogy túlléptem rajta. Aztán egyik nap kíváncsiságból megnéztem az esküvői képeiket a Facebookon, és rájöttem, hogy még mindig fáj a dolog.

Nyilván ez alatt az egy év alatt mindent megtettem, hogy megemésszem a történteket. Voltak is kapcsolataim, de egy-két hónap után rájöttem, hogy kicsit se vagyok szerelmes és így inkább véget vetettem nekik.

Nem tudom, hogy most mitévő legyek. Néhány hét múlva külföldre költözöm, és abban bízom, hogy a változások jó hatással lesznek rám. Talán majd találkozom valakivel, akivel ismét lángra tudok lobbanni.


De őszintén szólva nagyon félek, hogy ez nem így lesz...Szeretnék még viszonylag fiatal anyuka lenni (nem 50 körül gyereket vállalni), és megtalálni a páromat.


Szerintetek mennyi az esélye, hogy valakivel újra szerelembe essek? Kicsit reményvesztett vagyok, és jelenleg tök kilátástalannak érzem a helyzetemet.



2017. aug. 20. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Leszel.


en is egy eve vagyok egyedul. En is kulfoldre tervezek menni.


hidd el, jonni fog majd a szerelem. Elvezd az eletet addig is. Ne ezen agyalj.


N

2017. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer voltál, akkor többször is lehetsz.
2017. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézegesd a fb-ját, felesleges. Biztosan leszel még szerelmes, ha megnyugszol és ismerkedsz.
2017. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Egy év az semmi. Majd eljön az az idő, amikorújra minden jó lesz.
2017. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok? Ki kezdeményezte?
2017. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak férfiként. Biztosan leszünk még :)
2017. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És siker! Újra szerelmes vagyok. Ezt csak azért írom le, hogy mindenki lássa, hogy a legnagyobb reménytelensèg után is jöhet boldogság 😊
2017. dec. 8. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén örülök neked! :)
2017. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Cuki vagy :D :)
2017. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!