Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azert utal ennyire ez a srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azert utal ennyire ez a srac mert erzi, hogy van valami koztunk a baratnojevel?

Figyelt kérdés

Van ez a srac, ki nem allhatjuk egymast teljesen ertheto okokbol. Konkretan utalom mint a sz&rt de o is engem, egy csoportba jarunk egyetemen tobb orank is kozos meg nagyjabol egy ismerosi tarsasagunk van de csak mi nem birjuk egymast.

Igazabol ennek a legfobb oka szamomra a baratnoje, mert amugy le se sz&rnam. O egy olyan lany aki regen nagyon tetszett de nem ismertuk egymast megrekedt a dolog flortolesnel meg en elkoltoztem szoval nem nagyon tudtam mit csinalni, nem is lattam. De aztan megismerkedtem egy lannyal akivel csak baratkoztunk (mivel az izlesunk hasonlo, o is a lanyokat szereti) es mint kiderult az o baratnoje a csaj, akkor meselt rola meg megismertem a lanyt es megint megtetszett de mondta, hogy baratja van. Vegul aztan csak talalkoztunk, engem eloben is elvarazsolt. Nem vagyok azert mar amator es eszreveszem, ha tetszek egy lanynak, rajta nem is volt olyan nehez. Tenyleg nagyon szimpatikus lany ha ne lenne baratja ajjj istenem... Szoval nem nyomulok ra, nyilvanvalo okokbol de nem is tudok kozombos lenni vele. Na itt jon a kepbe a srac akit mar emlitettem, o a pasija es nagyon utal. Sokszor van ilyen kakaskodas meg b&$zogat engem aztan en is ot, nagyon idegesito folyton uberelni probal, bar tettlegessegig meg nem fajult a dolog de en nagyon orulnek neki mert nagyon irritalo.

Azert csinalja ezt amire gondolok? Nem nyomulok a lanyra de erzi, hogy van valami? Az frusztralja, hogy azert a lannyal is jol kijovunk? Ha o is ott van szoba sem tudok allni vele konkretan. Neha ugy erzem mintha rajta marakodnank, bar ez persze nem igy van, en tenyleg nem csinalok semmi olyat mar ha a beszelgetes tabunak szamit. Jo tetszik a lany irtora, meg soha senki irant nem ereztem igy, de ezzel nem tudok mit csinalni nem en dontom el, en annyit tudok hogy visszafogom magam. Aki kellemetlen helyzetbe hozza az inkabb a pasija szerintem.

Persze akarom Ot, es nem szeretnem feladni a dolgot tenyleg ha most lehetne ilyen erzes atvitelt interneten keresztul ti is megertenetek engem, de nem akarom, hogy a kapcsolatunk sunnyogva megcsalassal induljon ez szerintem ertheto es o nem is az a tipus, normalisan randizni akarok, ezert nincs nekem semmi gonosz celom csak az hogy akarom a lanyt ennyi. De meg varok vagy nem is tudom mi ez, talan ez a legjobb amit tehetek nem? Nemtudom a lany mit erez, de nem kozombos. Azert velem mas, furcsan viselkedik. De sajnalom neha mert csak sodrodik az arral ugy erzem, o nem tett semmi rosszat de szerintem kap ezert megis otthon valamilyen szinten.

Azon is gondolkodtam inkabb hagyom oket aztan nem csatlakozok tobbet ehez a tarsasaghoz mert ez nekem baromi fajdalmas, folyton errol a sziturol almodok sosincs nyugtom. Ha hasonloan kezd erezni mint en meg ugyis elhagyja a baratjat majd nem? Fogalmam sincs mit tegyek, hogy az enyem legyen. Belsoleg is nagyon passzolunk. Ti mit tennetek? Szerelmes vagyok. Egyszer volt egy nagyon "csokos" szituacio folyton az jar a fejemben, nem csokoltam meg de lehet rosszul tettem...Nem ugy nezett ki mintha szabadulni akart volna, de nem kell igy csok, nem leszek masodik vagy b terv senkinek. Ez olyan szitu volt, hogy valojaban semmi nem tortent, de kozben megis ertitek? Egy hajszal valasztotta el egy teljesen mas szitutol, szoval semmi nem volt de ereztem hogy talan lehetett volna. Szoval mit csinaljak? Jart mar igy valaki?


2017. aug. 23. 12:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg annyit itt a sztori vegere, hogy azert a srac se hulye... Tudja milyen lany van a kezebe, hulye lenne elengedni, eletebe nem fog tobbet ilyen csajt talalni, igy is osszeteheti a ket kezet, hogy a csaj latott benne valamit. Szerintem igazi sz&rrago a srac. De nincs kedvem jatszmazni es utalom ezeket a dolgokat ezert van mar picit elegem. Ha nem fajna meg talan elszorakozgatnek de igy nem. Ezert akarok donteni mi legyen. Hagyjam vagy ne? Esetleg szint valljak a lanynak?
2017. aug. 23. 12:56
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nézd, neki van ilyen nője, neked nincs. Szóval az irigy csak te lehetsz.
2017. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

A csaj is cafka és te is. Minek más nője, pasija kell ez embereknek, és emelik piadesztrara a sok ribi nőt és pasit?


Amúgy megértem. Belezugtal egy ribibe.

2017. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az max te vagy :)
2017. aug. 23. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
3/4 oldal szarozás után nyilván azért utál, mert van valami a barátnőjével. Ja, nem. Láthatóan semmi sincs, csak játszod az agyad nekik. Valószínűleg ezért utál. Egyébként elég tenyérbemászó stílusod van.
2017. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tettlegességig MÉG nem fajult, ezek szerint béketűrő a srác a testi fölénye ellenére!

Utálod mint a sz***rt, de felmerül benned a kérdés, hogy vajon miért nem kedvel téged :)

Igen igazad van te vagy a B terv (béta terv)!


Nagyon jól felvázoltad a helyzetet, tenyérbemászó, rosszindulatú, aljas, irigy srác vagy, kérlek jelezzed, ha valamit kifelejtettünk!

2017. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy neki van testi folenye? Inkabb te vagy a rosszindulatu :)
2017. aug. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!