Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alakuloban van koztunk valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuloban van koztunk valami, de o kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy 19 eves lanyba, es mostanaban mindenhova egyutt megyunk, ugyanugy mukudik az agyunk, az izlesunk mindenben megeggyezik, es hihetetlenul egyetertunk mindenben. Viszont neki jelenleg van egy baratnoje. (igen bi), es elvileg egyutt vannak, de mi gyakorlatilag tobbet talalkozunk, mint ok. legutobb mar csak baratnak hivta. Es mostanaban o is egyre gyakrabban kiemeli, hogy mennyi kozos van bennunk, meg masok elott it.

Nemtudom mit lepjek, szerintem mindenketten tobbet akarunk, de lehet, hogy csak en ertem felre es csak egy jo baratsagot szeretne.

Mivel mindaketten szeretjuk a tarsasagot, ezert ha moziba, buliba vagy barhova is megyunk, mindig szervezunk korenk egy csapatot, a baratnoje az utolso akit meghiv, legtobbszor engem ker meg, hogy hivjam meg.


Valami nagyon visszatart, hogy elmondjam hogy mit erzek. Egy, nemvagyok tul jo szavakban, a masik meg hogy, az o baratnoje meg oda van erte, es ahogy ismerem, felek nehogy valami hulyeseget csinaljon.

Itt eszem magam minden nap:/


20/F


2016. márc. 2. 02:57
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
Ha mégis te lépsz; mi a legrosszabb, ami történhet?
2016. márc. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond El neki,hogy elkezdtél többet érezni iránta De nem akarnál a kapcsolatba rondítani. Ha a lány hasonlóan érez majd intézkedik.
2016. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek kell ezt elmondani? Ha úgy viselkedsz vele, nyilván rá fog jönni magától is. Sokkal jobb, ha egy kapcsolat magától kialakul, mint az, hogy megbeszélitek, hogy na most mi holnaptól járni fogunk.
2016. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!