Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mit tenne? Tehát az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne? Tehát az egyetemen, és megismerkedtem egy aranyos és szép lánnyal próbálok mellé ülni, haza kísérni, elég sokat beszélünk, bár ez relatív, de 2 gond van, a csajnak van barátja és csak 2 szemeszterig lesz itt -igy van bármi esélyem nála?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha ri.banc, akkor lehet esélyed, igen.
2017. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha normális a lány, akkor az égvilágon semmi esélyed nem lesz, mert 1. nem fogja megcsalni/elhagyni a barátját egy újonnan megismert szaktárs miatt, 2. nem fog olyan undorító tahó barmokkal foglalkozni, akik foglalt csajokra nyomulnak.
2017. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
DE,amugy ha pl velem jobban érzi esetleg magát(csendes ,aranyos rendes fajta)
2017. szept. 6. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
A remény hal meg utoljára, hátha...
2017. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem 1 év alatt sok minden változhat(tudom az egész helyzet nem helyes ,de annyira aranyos,hátha sikerül valami)
2017. szept. 6. 14:40
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Rendes fajta... Ez vicces volt :D Igen,pont a "rendes" fiúk akarják lenyúlni más barátnőjét. Well played kérdező! :D Remélem a csaj hamar elhajt,vagy esetleg az IGAZI pasija ;)
2017. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem a lány tetszik,úgysem ismerem a barátját ,úgyis rajta múlik(amúgy még nem ismerkedtem foglalt csajjal,de ő annyira aranyos)
2017. szept. 6. 14:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És ilyenkor mindig eszembe jut hogy a párom újra és újra figyelmeztet hogy amelyik pasi barátkozni akar elméletben az messze nem barátkozni akar gyakorlatban. És én mindig a fiú barátaim védelmére kelek...

Utálom ha igaza van mégis a gyakorisok folyton őt igazolják.

2017. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En mar tizenvalahany eve jartam egyetemre es kb ebben a helyzetben voltam akkor, mint ez a lany. Az a fiu, akinek tetszettem, sokat beszelgetett velem, kedves volt, (de nem nyomult), es mivel a baratomat szerettem, eszemben sem volt otthagyni ot erte. De ha nem lettem volna boldog a kapcsolatomban, akkor talan otthagytam volna erte a baratomat. Szerintem ebben semmi baj nincs. Azota hozzamentem az akkori baratomhoz, azzal a fiuval meg mar csak nagy ritkan beszelunk.
2017. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha sikerülne, utána hogyan bíznál benne? Hiszen bármikor jöhet egy új "versenyző", aki a ráhajt a rendes, aranyos, szép lányra és szarik rá, hogy ő akkor éppen a te párod...
2017. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!