Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki szép, aranyos, kedves, de buta?

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélgetek egy lánnyal, akinek tényleg arany szíve van, nagyon szép lány, de buta. A butát úgy értem, hogy bizonyos alapműveltségekkel nincs tisztában, és szófo**sása van. Be nem áll a szája. Én se mondom magamat okos srácnak, de azért bizonyos dolgokkal tisztában vagyok, amikkel kéne egy átlagos embernek. Egyik barátom azt mondta az ilyen fajta lányok a legjobbak, mert ők azt a típust képviselik, akik felnéznek a barátjukra, tisztelik és lehet őket tanítani. Nem tudom mi igaz ebből, mert ilyen kaliberű barátnőm még nem volt. Ti mit gondoltok?

2017. márc. 26. 20:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hiszen a férfiaknak a külső, a szép pofi meg a jó segg az értelem felett van.
2017. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Itt nem az a kérdés, hogy a többiek összejönnék-e vele, itt az a kérdés, hogy TE összejönnél-e vele!!!


A saját életedről miért nem tudsz egyedül dönteni?

2017. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Hosszútávon lehet, hogy nem bírnám elviselni.

Ismerek egy ilyen lányt. Gyakran járok be hozzá a dohányboltba, ha Vörösváron vagyok. Valami hihetetlenül szexi, nagyon szép arcra is, aranyos, cuki, de mindezek mellett eléggé buta. Tud olyan hülyeségeket kérdezni, hogy a pofám leszakad és picit el is van szállva magától. Ennek ellenére azonnal ugranék, ha kapnám a zöld jelzést, de szexkapcsolaton kívül mást nem igazán szeretnék tőle.

2017. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira szófosása van akkor nem, de amúgy igen:)
2017. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Nem tudom mi az oka annak, hogy általánosítasz, de nem azon van igazából a hangsúly. Hanem azon, hogy hiba igazából csak a tudásával van baj. Az meg hogy csak a pofit, popsit...stb-t nézzük nem igaz. Előző barátnőm nem volt egy hű de csinos lány, de megfogott. Bármi megfoghat egy lányban, de van olyan tulajdonság is, ami kiüti a jó tulajdonságokat vagy döntésképtelenné teszi az embert, mert ebben a személyben ez tetszik, viszont ez nem és igazából ez a kérdés olyan emberekhez szól, akiknek már volt tapasztalatuk ilyen lánnyal. 2-es Neked is szól az üzenetem egy része :)
2017. márc. 26. 20:18
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, durva, de így ha butának tartod, akkor semmiképp sem lesz egyenrangú veled a kapcsolatban, mindig az alárendelted lesz. Most ez így elméletben tök jónak tűnhet, de szerintem hosszabb távon már unalmas lesz, főleg így, hogy már most úgy érzed, hogy be nem áll a szája. Ne hitegesd, de egy darabig még közel maradhatsz hozzá, hátha beleszeretsz, mert akkor már nem fog érdekelni, ha most butának tartod, de figyelj rá, hogy ne húzd el előtte a mézes madzagot.
2017. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Lehet tanítani... :-D


Mire? Nem az apja leszel,hanem a pasija! Ha meg egy jól beindomított kutyát szeretnél,akkor igazi kutyát vegyél!

Az a baj a buta emberekkel,hogy hiába aranyos,kedves egy idő után fel fog bszni a hüly.eségeivel! Szóval,ha már most nem oké,akkor hagyd.

2017. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7-es!

A tanítás és a nevelés/idomítás között van különbség. Én is tanulhatok sok okosabb embertől új dolgokat, még sem leszek a kutyája. De abban igazat adok, hogy sokszor a hulyeségei már nagyon fájnak és épp ezzel van a baj, mert személyiségileg nagyon aranyos és ritka az ilyen jószívű lány. 6-os neked is köszönöm a válaszod. Ment a zöld kéz :)

2017. márc. 26. 20:40
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
De figyu már,aki buta,azt hiába tanítod! Azt csak betanítani lehet! De akkor is ott a veszély,hogy fszságokat beszél.
2017. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Idegesítenek az ilyen nők. Ki nem állhatom, ha egy nőnek be nem áll a szája, de azt sem, ha kuka. Illetve a legnagyobb gond az olyan fkú sötétsége, hogy a pitbull mellé harap.
2017. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!