Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány mindig rám köszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mindig rám köszön mosolyogva bizakodhatok hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2017. szept. 7. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem. En is mosolygok es koszonok az ismeroseimnek akiker kicsit is emberszamba veszek.
2017. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is mosolygok mindenkire köszönésnél, fapofával vagy mogorva fejjel elég fura lenne :)
2017. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze,a remény hal meg utoljára.A gond csak az,hogy bizakodásból sem kapcsolat,sem dugás nem lesz,ahhoz az kevés.:)
2017. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek mosolyogva köszönök, még a bolti eladóknak is. Sőt, ha rühellek valakit, akkor is. Nem jelent semmit.
2017. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is mosolyogva köszönök mindenkinek. Ez még semmit nem jelent
2017. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán szoktam mosolyogva köszönni, kivéve persze azokat, akik bejönnek vagy közelebb állnak hozzám az átlagnál. Simán lehet, hogy ő is ilyen.:D
2017. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rám is sok kolléganőm, ismerősöm mosolyogva rámköszön, ha találkozunk, ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Persze, ha másra nem, csak rád köszön mosolyogva, akkor nincs kizárva, hogy bejössz neki.
2017. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem lévőkhöz, én is mindenkire mosolygok. :D
2017. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!