Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy számomra ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy számomra ismeretlen lány az utcán előre rám köszön, az azt jelenti, hogy bejövök neki, vagy összetévesztett valakivel?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon bízol magadban.


C lehetőség: Ismered őt korábbról, de nem ismerted fel most, ő pedig téged igen

2016. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy szórólapos, kérdőívkitöltős a csaj. Ők nekem is előre köszönnek :D Lehetne tippelgetni de felesleges. A biztos az, ha legközelebb megkérdezed, hogy honnan ismeritek egymást. 25/F
2016. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A köszönéssel együtt folyamatosan ment tovább?

Valószínűleg összekevert valakivel, még valószínűbb, hogy valahol találkoztatok, és te nem ismerted meg.

2016. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Egészen biztos, hogy összetévesztett valakivel, főleg ha ilyen tipikus "magyar srác" kinézeted van. :D Így hülyén hangzik és nem is tudok képet linkelni, de rengeteg olyan picit sötétebb bőrű, barnás hajú, kicsit pufók fejű pasit szoktam látni, hogy komolyan nem lehet őket normálisan megkülönböztetni. Mondjuk észrevettem, hogy egyébként is rengeteg nagyon hasonló ember van. Például van egy igazán egyedi kinézetű szép csaj ismerősöm (nem tucatcsaj, tényleg egyéniség) viszont néhány hete rátaláltam egy hozzá megszólalásig hasonló lányra a facebook-n (simán lehetne a dublőre). Egyből szembetűnt a félelmetes hasonlóság pedig semmilyen rokoni kapcsolatban nincsenek.
2016. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha többször előfordul akkor igen, bejössz neki.
2016. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1/3 esélyt látok. Ha megint találkoztok, már köszönjél te elsőként, aztán hajrá... úgy tűnik kedvedre volna.

A harmadik verzió, ami az elmúlt hetekben többször is előfordult, hogy 1-2 perc zavarodott beszélgetés után felvetett, hogy megdughatom,vagy leszop.

Abban a szakmában is fejlődik a marketing.

2016. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!