Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg szeret? Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret? Akkor miért nem hagyja ott a másikat?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó, 2 éve együtt és a pasijával, hamarosan lesz eljegyzés is, de azt mondja, hogy szeret. Ha vele vagyok mindig történik valami, hol egy csók, hol szex. De mégsem hagyja el a pasit. Nemrég azt mondta valaki, hogy csak kihasznál a lány, de nem hiszem, hiszen mondta, hogy szeret.

El kellene mondanom a srácnak, hogy csalja velem? Sokat csinálunk közös programokat és sz.r látni ahogy turbékolnak előttem, főleg ha előtte 1-2 órával még velem szexelt.


2017. szept. 7. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Ugye annyira nem vagy ostoba, hogy komoly a kerdes?
2017. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod hogy ki vagy használva?
2017. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom volt így egy csajjal. Őt pl csak kihasználta a lány.

Van bőr a képeteken amúgy.....

2017. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2-es. 😅
2017. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem hagyta el a pasit nem is fogja. Mindegy mit mond.

Ha azért akarod beköpni hogy a pasi dobja és így szabad préda legyen hibás döntés lenne. Elvágnád magad nála örökre.

Én a helyedben kihátrálnék ebből az egészből nem is értem téged (a halódó reményen túl) mi tart ott. Szerintem semmi. Add föl ez a hajó már azelőtt elment hogy te elkezdtél utána futni.

Mindezeken túl amúgy lehet hogy tényleg szeret de a másik jobb parti. Vagy azért mert jobban szereti vagy mert lehet rá alapozni vagy ki tudja. Mindenesetre jobb döntésnek tartja nálad. Ezt így két év után érdemes lenne megemésztened. Így is rengeteg időt vesztegettél el.

2017. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, pofázni bárki tud bármit, egyedül a tettek számítanak. A tettei alapján pedig a kedves legjobb barátnőd egy utolsó gerinctelen r#banc. Dehogy szeret téged, a pasiját se szereti, az ilyen egyedül csak saját magát képes szeretni, azt viszont nagyon. Viszont te is megéred a pénzed, ha hajlandó vagy egy ilyen büdös lotyóval összeállni.
2017. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb a mobilodon véletlenül legyen bekapcsolva a kamera, mikor dugtok, aztán küldd át a srácnak egy kamu e-mailről. Csak hogy tudja, kit akar elvenni feleségül. Legalább nem érhet vád, hogy hazudsz rólatok.


Ha a csaj szeretne, nem lennél örök második. Nem kéne titkolózni. Felvállalna az egész világ előtt.

2017. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tizenhármas ***** válasza:

Szánalmas, hogy semennyi energiát nem fektettél ebbe a kamukérdésbe. Nem vagyok hajlandó elhinni, hogy valaki lehet ennyire erkölcstelen és buta egyszerre.

Ha szeretsz valakit, akkor nincs "MÁSIK". És pont. És mégegy.

2017. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!