Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire durva? Szeret az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire durva? Szeret az ilyen ember, vagy kutyának se nézi a másikat és kihasználja?

Figyelt kérdés

A párom megváltozott. 1 éve lassan, hogy együtt is élünk, szeretetben, boldogságban voltunk, de az utóbbi 1-2 hónapban egyre sűrűbb veszekedések, viták alakultak ki. Nem igazán voltam hibás egyikben sem, noha párszor ő provokálta ki belőlem azt, hogy kinyissam a szám. Régen más volt, most a szex is minimális lett, a kikapcsolódások is ritkák, nem jön sehova csak itthon van. Az utóbbi 2 hétben ordibált is velem, és albérletben lakunk, ezért megszólítottak, hogy ezt nem kéne. Én fizetem az albérletet, rezsit is, összesen havi 70 ezer az egész és még a kaja. A barátnőm 19 éves, de még suliba jár, ezért nem dolgozik és a családi-pótlékon kívül ami 14000 ft. nincs semmi pénze, ami hamar kiürül neki, így én segítem ebben is. Igen elvállaltam, megérdemelte anno, de amiket újabban csinál az sok lett. Megkarmolta a kezemet ma és megint üvöltözött, de úgy, hogy felmerült, hogy a tulaj kirak az albérletből. Én viszont nem akarok innen elmenni nagyon jó hely, de a barátnőm szemét lett velem, direkt csinálja látom rajta. Szülei elváltak, anyja nevelte, de kiutálta így nem tartja vele a kapcsolatot. Hagy ne mondjam de az anyja is hasonló eset, csak ő verte is a lányt. Na mindegy kb ennyi, ezek alapján mit csinálhatnék? Ha kiakarok dobni, akkor hisztizik, hogy nem megy, meg ő szeret... szeret az ilyen ember? semmit se csinál én főzök, én takarítok... mi kell még? én nőt akarok, nem egy ilyen hisztériát, ő nő volt, de elveszítette a tartását...


23/F



2012. máj. 5. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mond el neki, amit itt leírtál és közöld, hogy 2 hete van új albérletet keresni, mert neked nem hiányzik ez. Vagy mondja meg mi baja, vagy költözzön.
2012. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megtörtént de csak azt mondja " ja jó ennyit érek neked" és sír meg üvölt... most mit tegyek???? nem akarom, hogy hívják a tulajt a szomszédok ...
2012. máj. 5. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye pcsa és kihasznál!! ha kidobnád hirtelen szeret...ugyan
2012. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor sír és üvölt te higgadt hangon mond, hogy pont ezért kell menned! Ne feled 2 hét!


Látnia kell, hogy komolyan gondolod. Kíméletlennek és szigorúnak kell lenni, hogy érezze, hogy tényleg felnőttként kell viselkednie.

2012. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez nagyon gáz, a szomszéd öreg bá már kint van, neki mondtam, hogy én nem tehetek erről ő megért, de a nyugalmát nem lehet háborgatni senkinek sem én is megértem őt, de akkor ha jön a tulaj küldje el a lányt mert én nem tudom kirakni és nem akarok már vele lakni, ez nagyon sok nekem...
2012. máj. 5. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű az eset. Szerintem mond meg neki, amit előttem írtak. Hogy két heted van elhúzni a lakásból, akkor előjön majd az "ennyit érek neked" szöveggel. Te visszareplikázhatsz, hogy miért Te mennyit érsz Neki. Vagy ha nagyon szemét akarnék lenni és utána te is követni akarnád a tanácsomat, akkor amíg suliban van, kirakod a cuccait a ház elé, egy levéllel, hogy "segítettem összepakolni, mert magadtól nem megy". De ezt csak végső megoldásként ajánlom.
2012. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez igaz, mert elviselni már nem tudom... nem akarok idegroncs lenni újabban rosszul vagyok már ha veszekedni kell vele meg ha sikoltozik... a fejembe hasogat nem lenne jó egy storke ennyi idősen
2012. máj. 5. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, ha nagyon akarna diákmunkázna, de kényelmes vagy neki..
2012. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és tudom, milyen érzés, ha bántalmazzák az embert, de én is kidobnám, ha kell, szó szerint.
2012. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!