Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ír vissza olyan lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír vissza olyan lassan Facebook-on, valójában meg tök jókat beszélgetünk!? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem miért ír vissza valamikor 2-3 óra késéssel a lány pedig a Facebook online-nak jelzi, a valóságban pedig tök jól elbeszélgetünk mindenről, meg teljesen jól kijövünk egymással. Ez valamiféle technika ?

Válaszokat előre is köszönöm !



2017. szept. 7. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

*nem a telefonon eli az eletet

*van jobb dolga

*sokszor a messenger online-nak mutat, holott a telod a zsebedben pihen

2017. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Net technika.

Bszki. Alszik ,tanul ,dolgozik ,haverokkal van ,eszik ,filmetnez stb.. Ezer oka lehet

N25

2017. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló tökéletesen leírta. Én is sokszor csak később válaszolok olyanoknak, akikkel amúgy tök jókat beszélgetünk, mert épp nincs időm üzengetni, mással foglalkozom. Közben olyan is van, hogy online vagyok esetleg, de nem facebookozom, hanem dolgozom valamin a gépemen, és belemerülök abba, így a facebook csak "mellékszálként" ott van. De volt már olyan is, hogy online-nak jelzett engem valakinél akkor is, amikor be se voltam épp jelentkezve. Szóval nem kell megijedni, ha válaszol és jól elbeszélgettek egyébként, akkor nincs semmi gond. És nem is valami hülye technika... legalábbis ha magamból indulok ki.

21/L

2017. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Facebook-on egyszerűbb jelezni a "jaj, hagyj már békén!" hozzáállást azzal, hogy nem ír vissza mint a valóságban ahol mondjuk nem akar megbántani.

Vagy épp nincs kedve senkivel beszélni vagy teljesen más, sosem lehet tudni. Az online világ annyiból rossz, hogy nem lehet tudni, sőt valószínűsíteni sem a másik gondolatait mert nincs semmilyen verbális vagy nonverbális jel. A legtöbb lánynak meg olyan sokan írhatnak, hogy herótja lesz a dologtól.

2017. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Húzza az agyad. Cukkol:)
2017. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
messenger az összevissza mutat mindent. Am meg ne rugózz ezen, majd ír, ha ráér
2017. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gecc látatlanban a netes válaszadási ideje alapján kombinálsz baromságokat. "Ez valami tecnika?" Nem fiam, csak lehet egyebet is csinál nem pedig 0-24ben a neten b@$zkódik.
2017. szept. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy nekem mennyire nem hiányzik az a szar. :)
2017. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem vagy elege fontos érdekes

Unalom űző vagy csak

2017. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!