Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt a fiút akit szeretek, és aki kibékült a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés

Éreztem ki fognak békülni, 1 éve szakitottak és most megint együtt vannak.

Én persze még szeretem, de hát igy muszáj elfelejtenem, de hogyan?

Az életem most amúgy is szar, semmi nem jön össze és akkor még ez is rátesz, komolyan nincs sok életkedvem.



2017. szept. 8. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Mégis szerinted hogyan? Éld az élezed könyörgöm, és ne sírj vissza olyat, akinek nem kellettél! Miniszoknyát fel, és menj, pasizz, szórakozz!
2017. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nem vagyok olyan tipus, aki könnyen felejt...
2017. szept. 8. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondom, hogy felejts, az majd csak jön. De ha sitánkozol, attól nem lesz jobb, csak pazarlod az időd. Viszont, ha jól érzed magad helyette, nos akkor jól érzed magad. :) válaszhatsz
2017. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem êvek kellettek hozzà .Aztân szêpen lassan alàbhagyott az érzés és elfogadtam hogy ez igy van jól .Ő is kibékült a bnőjével .Azöta is együtt vannak .Foglald el magad ismerkedj baratkozz másokkal hidd el sokkal könnyebb lessz.
2017. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem ên is reménykedtem még kb rà 1-2évre rà nézegettem a pasi fb profiljàt és sajnos együtt voltak és vannak sztem de màra màr teljesen elfogadtam és belenyugodtam .Már nem vàgyódok a pasi utàn .
2017. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába nem vagy könnyen felejtős típus, el kell felejtened. Járj barátok közé, bulizni és ne rajta agyalj.
2017. szept. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mással!
2017. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csettints 2-t, 3-szor verd össze a sarkaid, közben mondogasd, hogy jól érzem magam.

Dolgozz,tanulj,tornázz,társkeresőn húzd kicsit a srácokat,keress új barátokat,beszélgess sokat.

2017. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!