Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e értelme? Felejtsem-e el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme? Felejtsem-e el vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés

2 éve megismerkedtem egy lánnyal, akivel találkozgattunk és együtt is voltunk fél évig, bár külön városban éltünk, de elég sűrűn tudtunk találkozni. Nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában, de aztán a távolság felőrölte a dolgot és megegyeztünk abban, hogy legyen vége. Utána több hónapig nem írtunk egymásnak és aztán hirtelen mindkettőnknek kb. egyszerre jutott eszébe az, hogy mi lehet a másikkal, hiányzunk egymásnak stb. Nem találkoztunk, de rengetegszer beszéltünk telefonon és messengeren is. Ez volt tavaly tavasszal, de utána megismerkedett hirtelen egy sráccal akivel azóta együtt van, erről csak később értesültem a megosztott közös képek alapján és értelmet nyert az, hogy miért csak hébe-hóba vagy akár nem is válaszolt az akkori üzeneteimre. Írtam neki egy kézzel írott levelet (régebben küldtünk egymásnak ilyesmiket, varázsa volt ennek a "régimódi" udvarló stílusnak) év vége felé, amit csak most tavasszal küldtem el, de ennek már lassan 2 hónapja és válaszra sem méltatta, amit maximálisan megértek persze, hiszen boldog párkapcsolatban él(het). Azonban mivel nem válaszolt egy üzenetemre sem és én szerettem volna tudatni vele, hogy mit érzek, ezért el kellett küldenem mindenáron a levelemet. Ennyi idő eltelte után már kicsit elvesztettem a reményt így adott a fent megfogalmazott kérdés.

26/F



2017. jún. 19. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még tehetsz hogy vársz még egy kicsit és ha nem reagàl akkor több mint valószínű hogy ez a hajó elúszott!
2017. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"találkozgattunk és együtt is voltunk fél évig" -> remek!

"elég sűrűn tudtunk találkozni" -> Ismét remek! Vonzalmat, kötődést, kapcsolatot személyesen építünk. Idáig helyes!

"a távolság felőrölte a dolgot és megegyeztünk abban, hogy legyen vége" -> kár érte, remek ügynök volt!

"mi lehet a másikkal, hiányzunk egymásnak" -> rád írt, mert hiányoztál neki. Elhívtad találkozni? El kellett volna. Itt kezdtél félre csúszni.


" rengetegszer beszéltünk telefonon és messengeren is" -> Orbitális hiba. A részletekbe nem akarok belemenni. Személyesen kellett volna találkozni.


"miért csak hébe-hóba vagy akár nem is válaszolt az akkori üzeneteimre" -> Az történik, hogy csökken folyamatosan a vonzalma a másik irányába. Számos oka van. A lényeg, hogy az esetek 99%-ban vagy új pasi, vagy ex áll a háttérben. Ilyenkor kell teret hagyni a másiknak az első, de maximum a második jelnél. Ha nem válaszol, annak oka van. Azzal, hogy többet küldesz neki úgy, hogy alig, vagy nem válaszol, bocs, de egyre "szánalmasabb"-nak, kétségbeesettnek tűnsz a másik szemében. Az meg pláne nem vonzó.


"Írtam neki egy kézzel írott levelet" -> Még nagyobb hiba. Igen, régen volt varázsa, amikor jártatok, amikor mély érzelmei lehettek. Akkor oké, akkor elmegy. Minden egyéb esetben az igazság az, akármit is mondanak, hogy a legjobb esetben is maximum közömbös, de inkább negatív. Nem is válaszolt.


"szerettem volna tudatni vele, hogy mit érzek" -> Ez meg a legnagyobb hiba. Nem hogy nem jártok, de sajnos (szívből mondom, hogy sajnos tényleg) még csak a játékos mezőn sem vagy. Ilyenkor levelet írni is hiba, de az érzéseidről beszélni...


Olyan ez mint a tenisz. Egyszerre egy labdát ütsz át a másik félnek. Ha visszaüti, megy a játék, egy ide, egy oda. Nem azt csinálod, hogy egyszerre átlősz 4 labdát, aztán egy tűzgolyót, majd végül egy kézigránátot is. Szegény azt sem tudja hova szaladjon. Bumm bumm bumm bumm, jönnek a labdák.


Tanácsom: ne keresd többet, ne írj neki, ne hívd fel, felejtsd el, mint ha meghalt volna. Tanulj a fentiekből. Ha idővel keres, és téged akkor esetleg még érdekelni fog, akkor pedig ne chatelgetni meg telefonálgatni kezdj el vele, hanem találkozzatok.


33F

2017. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a hosszabb, kifejtett választ. Nem tudok belekötni egyetlen pontjába sem. Sajnos.
2017. jún. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!