Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reagálnátok egy olyan privát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reagálnátok egy olyan privát üzenetre, amiben ismerkedni szeretne a másik fél?

Figyelt kérdés
Leírná, hogy nagyon szimpatikusnak talál titeket a válaszaitok alapján, már hetek óta azért jár fel leginkább mert reméli, hogy belefut egy válaszotokba. Plusz mellékelné a facebookos profilját.
2017. szept. 10. 15:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Add fel. Manapság már a "natúr" privátokra sem reagál senki, nemhogy erre.
2017. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nem ismerkedni járok.
2017. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, férjnél vagyok. Bár ha nem lennék, akkor sem reagálnék erre. Én itt gyakorin csak akkor válaszolok privát üzenetre, ha az egyik válaszommal kapcsolatban kérdeznek valamit.
2017. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ha valaki normálisan ír privát üzenetet arra szoktam reagálni. (Függetlenül a tartalomtól.)
2017. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóhoz hasonlóan járok el, de az eredmény már az elején borítékolható:(.
2017. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Necces. Én úgy indulok ki általában, hogy farka van az illetőnek, még ha nőnek is adja ki magát. Így nem érhet csalódás. Amúgy bárki facebookját meg lehet adni, hogy megszívasd. Szóval ilyen esetben érdemes ráírni facen, hogy milyen nicknévvel adta meg ezen az oldalon a face elérhetőségét? Ha megegyezik a mondott név az itteni nickkel, akkor nem kamu. :)
2017. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Neki írjad te okos! 😀

Mit kell ezt előre bekérdezni?

De ezt a "reméli belefut egy válaszába" dumát hanyagold.Elég betegesnek hat.

2017. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 LazyJones ***** válasza:
100%
Minden normális üzenetre reagálok érdemben. Nemtől függetlenül. Ismerkedtem már meg itt nőkkel, de volt, hogy pasikkal leveleztünk hosszabban, valamilyen egyéb témakörbe tartozó kérdés kapcsán.
2017. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem én akarok ráírni valakire, az öcsém kapott egy ilyen üzenetet és ő is azon a véleményen van, hogy tuti csak egy faszi szivatja. Meg elég jó csaj van a profilon, az ilyenek tuti nem itt ismerkednének.
2017. szept. 10. 15:26
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális az üzenet, akkor válaszolnék és beszélgetnék vele. De korrektül megmondanám, hogy épp nem keresek barátnőt, mert van kiszemeltem.
2017. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!