Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalkori szerelmeddel 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkori szerelmeddel 30 év után összejönni?

Figyelt kérdés
30 év elteltével találkozni szerintetek fellobbanhat újra valami?
2017. szept. 12. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni!
2017. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Huuuh, izgi, bar balul is elsulhet a dolog... Ki tudja, ki milyen iranyba valtozott, lehet ez nagyon jo is es nagyon rossz is. De vesztenivalod nincs :)
2017. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Összeakad a járókeretetek és felmegy az amúgy is magas vérnyomásotok. Kell ez neked?! 😊

Mondjuk, az alzheimer talán besegít...

Próbáljátok meg! 😊

2017. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vele volt akkor sem a baj.Én voltam éretlen,fiatal,Őt elvitték katonának és kis idő múlva szakítottam.

Nemrégen Fb ismerősök lettünk,párszor chateltünk,ma rám írt újból,kérte a tel.számom és felhívott. :) Szeretne egy kv-t meginni velem, de viszont neki jelenleg van élettársa.

Így nem tudom,bonyodalmakat nem akarok és ugye nem tudjuk mit fog ez elindítani. Lehet,hogy semmit,csak egy jó beszélgetést,de lehet valamit felkavar.

2017. szept. 12. 22:09
 5/15 A kérdező kommentje:

Ágnyeszka :)


Köszi,aranyos vagy! :) 50 évesen csak nem kell még senkinek járókeret :) a vérnyomásom is alacsony,úgyhogy "ilyen" baleset nem fog történni...remélhetőleg! :)

2017. szept. 12. 22:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Basszus, azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsés, h mindezek nem fenyegetnek ennyi idősen. Szóval, jól tartod magad, akkor visszaszívtam, bocsii! 😅
2017. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ha elettarsa van, akkor viszont kockazatos. Mert hat elofordulhat barmi...

(Mindig nevetek, hogy milyennek latjak a fiatalok a 40-50 eveseket :) En is igy voltam 20 eve :D De most mar en se vagyok fiatal es latom, hogy 20 even tul is van elet :) )

2017. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

"jelenleg"!!? "van élettársa"....

Mi az, h jelenleg?... És szted, mit jelent az, h van élettársa?...


Gondolkozz kicsit, ennyi idősen ne akarj butus kis fiatal lányka lenni könyörgöm.


Mióta nincs senkid? ...

2017. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi,meglepően jól tartom magam! :)


Nekem régóta nincs senkim,de igazából nem is akartam, hogy legyen! Jól megvoltam és megvagyok egyedül és nem is terveztem,hogy ezen változtatok! De nem tudom mit válthat ki egy ilyen találkozás.Lehet semmit,de lehet többet!

Igen,jelenleg kapcsolatban van 12 éve.Ő már 2x elvált,Én csak egyszer! :)

Nem is egy városban lakunk,úgyhogy eszembe nem volt,hogy esetleg egy kv-t megigyunk,ő vetette most fel. Hát nem tudom...

2017. szept. 12. 22:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Én meg tudom.

Nem mennék bele.

Tegyük fel, semmi hatás...mindenki megy a dolgára. (Ez a jobbik eset.)

Van hatás..fellobban ismét vmi... Na, innentől megy a kavarás..

Ezt szeretnéd?!

2017. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!