Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy régi, "plátói" szerelmeddel évekkel később sikerült összejönni?

Figyelt kérdés

Hogyan?

Hogy működött?

Esetleg csalódás lett a vége?

Mennyi idő után jöttetek össze?


2017. jún. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attol fugg hogy pl. mindkettotoknek platoi volt ill. hogy akkor mi volt az ok amiert nem jottetek ossze?
2017. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Én szerettem nagyon,bármit megtettem volna érte.Ő akkor kapcsolatban volt,de már semmi értelme nem volt a kapcsolatnak,nem szerette,sokat veszekedtek stb..

Kértem,hogy hagyja ott ő azt mondta hogy időre van szüksége.Hónapokat vártam rá mahd mondtam neki,hogy döntse el mit akar.Erre azt mondta,hogy a párjával marad..Elfogadtam,elköszöntem tőle.Nagyon fájt,nagyon rosszul esett...

Utána 2-3 hónapig még irogatott,hogy sajnálja,meg ilyen teljesen semmit mondó dolgokat..nem tudom mi volt a célja vele talán azt akarta,hogy ne felejtsem el..

Ezt meguntam és letiltottam mindenhonnan..

Ez volt 1 éve.

Időközben feloldottam a letiltást mert már teljesen hidegen hagy...

Múlt héten írt rám,1 év után hogy szakitott a párjával,engem szeret stb stb...

Mondanom sem kell elküldtem melegebb éghajlatra,hogy szórakozzon mással de ne velem.És újra letiltottam :)

Vonjuk le a konklúziót.

1.Az érzések nem állandóak,mindig változnak.Szóval aki most szeret az lehet,hogy 1 év múlva már nem fog.

2.Nem tudsz mindent,visszacsinálni egy bocsánattal és hogy azt mondod "szeretlek".

3.Ha tényleg szeretsz valakit akkor most szeresd...ne majd holnap vagy 1 hét múlva vagy majd karácsonykor hanem most!!

4."Ha vársz,nem lesz a tiéd!" by Horváth Charlie


23/F

2017. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amit a kettes irt abban is van valami viszont olyan is van hogy "Always" Perseus Piton
2017. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!