Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rájött-e, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rájött-e, hogy közeledni szeretnék, és ilyen esetben lerázott volna-e, ha csak barátkozik?

Figyelt kérdés
Elöljáróban annyit, hogy egy értelmes, bő huszonéves nőről van szó, tehát már van élettapasztalata. Telefonon is szoktunk beszélgetni (mondjuk legtöbbször én keresem őt, de visszahív, ha nem tudja felvenni), és viszonylag rendszeresen együtt töltjük az időnket. Nem történt közöttünk semmi, de ő is nyitott az érintésekre, megfoghatom a kezét, volt, hogy szinte összesimultunk ölelkezéskor, néha simogatjuk egymást, legutóbb többször is megsimiztem a haját, az arcát, és ugyanolyan kedves maradt, mint eddig, továbbra is benne van a találkozásban. Szóval 1. létezhet-e, hogy egy nem szűz, nem buta és nem naiv lány nem tudja ezekből, hogy nem csak barátkozni szeretnék vele? 2. létezhet-e, hogy csak barátkozik, és valamilyen okból eltűri mindezt, vagy már rég lepattintott volna, ha nem akar semmit? Barátkozásnak indult, de én belezúgtam, és szeretnék tőle ennél többet. Elsősorban lányok válasza érdekelne, hogy ebből észrevehető-e a közeledési szándék, illetve hogy ha ők csak barátként néznek valakire, akkor ezt engednék-e. Köszönöm.

2017. szept. 14. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ismerős a helyzet
2017. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy bő huszonéves nőnek, ha leesett, hogy közeledsz felé nem lesz elég, hogy "simized a haját".. Vagy lépj normálisan felnőtt férfiként vagy átcsúszol a barátzónába. Ez a talán majd rájön, jeleket küldök, szépen rebegtetem a pilláim ebben a korban már nem húzható sokáig. Beszélgessetek végre, lépj..
2017. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem akarja elsietni. Miért kéne lefeküdni 1-2 hónap vagy akár csak hét után? Lehet, hogy szeretné kiélvezni ezt a romantikus időszakot.
2017. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor a nők azt gondolják nem tetszik az adott férfinak eléggé, vagy van valakije, vagy csak égónövélesre használod.
2017. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!