Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbál közeledni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbál közeledni vagycsak barátkozik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mindig nagyon jól el tudok beszélgetni. Ha valahova megyünk mindig maga elé enged, ha valami olyan kaját hoz suliba akkor engem kínál meg eloször, megvéd ha valami van, és kedves velem. (A legtöbb lánnyal nem az) szerintetek milyen szándékai vannak? :)

2016. jún. 17. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Na vajon?
2016. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tudnám nem tettem volna fel a kérdést :D bár reménykedem... Egyszer majdnem elmondtam neki de félek hogy mi lesz a reakciója, úgyhogy maradok egyenlore annál, hogy vigyorgok ha kér egy tollat :D
2016. jún. 17. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Biszi-baszi
2016. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagyok olyan kultúrált hogy most nem küldelek el melegebb éghajlatokra. Lehet hogy a hozzád hasonló emberek, akik untakoznakés a gép elott ülnek abban lelik örömüket hogy hülyeségeket pötyögjenek be a billentyuzeten, de a normális emberek nem. Ha nincs életed, unatkozz máshol. Nem életveszélyes a problémám viszont elég nagy. Mivel osztálytársak vagyunk elég nehéz így vele nap mint nap találkozni, hogy nem tudom hova tegyem a kedvességét, és sendben magamban szenvedjek, mert lehet hogy nem viszonozná az érzéseimet. Rövidebben húzz el mert még a legyelet sem érdekli a sok baromságod.
2016. jún. 17. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak veled olyan, amilyen, akkor nyilván nem arra kíváncsi, hogy megvan-e a simpsonos hűtőmágnesed, amelyiken Homer szörfözik...


Legalábbis remélem, ha viszont igen, akkor van egy rossz hírem :D

2016. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!