Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább, a lekoptatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, a lekoptatott a pasi?

Figyelt kérdés

Csoporttárak vagyunk, így napi szinten találkozunk, ráadásul egész nap együtt vagyunk. Próbáltam volna finoman közeledni hozzá, de nem igazán jött össze. Tegnap reggel amikor bejött órára (csak 4-en voltunk összesen), mindenkinek vigyorogva köszönt meg lekezelt (fiúkkal), rám meg csak egy pillanatra rám nézett, de nem szólt semmit, elkúszott a tekintete. Napközben még próbáltam volna kölcsönkérni a jegyzetét egy kis időre, mert volt amit nem tudtam lejegyzetelni. Erre kb elküldött, hogy most nem tudja ideadni, amúgy sem ér most rá és elment... Nem is értem, pedig nem vagyok bányarém... Lehet, hogy meleg? Mindig a srácok között van és velük röhögcsél, meg Facebookon is vannak képek, amikor majd' "hozzásimul" egy sráchoz, aki sok helyen be van jelölve vele...

Szóval ezek után hogyan viselkedjek vele, hogy ne legyen ciki ha összefutunk? Csináljak úgy mintha mi se történt volna? Próbálkozzak még? Vagy inkább ne is szóljak hozzá?


2017. szept. 15. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ne probalkozz tovabb.

Azert, mert valakinek valamiert nem tetszel, meg nem lesz meleg.

2017. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Nem dolt ossze a vilag azert, mert elutasitott.



btw: Ezert nem lovunk hazi nyulra.

2017. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz barmekkora ribi, nem fogsz tetszeni mindenkinek, ettol meg nem lesz meleg a srac.
2017. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő néhány nőnek mekkora egója van. Attól hogy nem akar tőled semmit, még nem meleg. Nem jössz be neki ennyi. 28N
2017. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, lehetsz szép, de nem biztos, hogy vonzónak talál. A kettő nem függ össze.
2017. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálsz hülyét magadból, akkor nem lesznek ciki helyzetek, ennyi. Köszöntök egymásnak, és nem foglalkozol vele többet. Nyilván nem egyszerű, én is jártam már úgy, hogy egy tanfolyamon belebotlottam egy csajba, aki korábban szó nélkül eltűnt, amikor elhívtam, aztán úgy tettem, mintha nem is ismerném, én nem fogok ilyenekkel foglalkozni. Hogy mi áll a csávókám viselkedése mögött, nem tudom. Lehet, hogy gátlásos a nőkkel, vagy zavarta a nyomulásod, a lényeg az, hogy nem kellettél neki. Ha ő nem foglalkozik veled, akkor te se foglalkozz vele, és keress más srácot.
2017. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki :D mit kell túlragozni? HAGY BÉKÉN! Ne mássz rá ennyire, hanem keress mást!
2017. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki .Egyépként is ezekutàn én nem is kösszönnék neki levegőnek néznêm .
2017. szept. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!