Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 25 éves srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 25 éves srác, aki visszautasított, de én nagyon vonzódom hozzá még mindig, és van egy másik srác akihez szintén, mit tegyek? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Több mint másfél hónapja találkoztam egy 25 éves sráccal, és nagyon, nagyon megkedveltem.. Egy hónappal ezelőtt visszautasított, nem voltam olyan jól olyan 2-3 hétig, de most megismertem még valakit, akit szintén nagyon kedvelek, és úgy éreztem hogy elfelejtettem az első srácot.. De ma megint láttam, és az összes emlékem és érzéseim(vagy azoknak az emléke) visszajött, és fogalmam sincs mit csináljak.. Nyilván semmi értelme reménykednem, hiszen visszautasított egyszer, a másik sráccal pedig minden olyan jól haladt, de nem tudom kiverni a fejemből...

2017. szept. 11. 03:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egyszer elutasított utána sem lenne jó egy kapcsolat ha mégis összejönne. Zárd be azt az ajtót - mint ahogy elfelejtetted akkor. Az a helyes metódus.

Próbáld meggyőzni magad,hogy nem tudtál volna többet tenni a helyzetben.

Gondolom a srác is átfogóan végiggondolta,hogy miért nem fogadta el a közeledésedet. (más tetszik neki / te nem jössz be / nem akar kapcsolatot stb.)


Érezd magad jól az új sráccal,aki legalább annyira jó lesz (főleg ha közelebbről is megismered,mert onnantól kezdve izgalmas a történet)

2017. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben.. Igyekszem, köszönöm :)
2017. szept. 11. 15:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Még azért örömmel várom ha valaki tud segíteni :)
2017. szept. 11. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejsd el a 25-éves sracot .Később ha mégis jelentkezne csak jusson eszedbe hogy akkor nem kellettél és akkor most se kelljek .Azzal foglalkozz aki ad is esélyt nem csak egyszer nem kellessz máskor meg igen .
2017. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben....Köszönöm szépen. Mindenkinek ment a zöld :)
2017. szept. 11. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha nem, akkor nem.

El kell fogadnod. Biztos van sok mas, aki orommel venne ha kozelednel. Erdekes, nem lehet mindenkinek tetszeni. De ez van. Fel a fejjel

2017. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Egy vibrátor beszerzése csodát tehet, mert nekem úgy tűnik, hogy már nagyon viszket a puncikád! :)
2017. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso: Az hogy valaki megtetszik es az hogy ne akarok fekudni valakivel nalam boven nem ugyanaz a kategoria.... Tudod en lany vagyok, igy jobban ertekelem az egyutt toltott perceket az egymasban toltott perceknel....
2017. szept. 13. 18:07
 9/9 anonim válasza:
0%

Nem biztos hogy visszautasított. Hogy kérdezted meg? Elhívtad dugni a nyugatinál vagy felajánlottad hogy leszopod egy ötösért? Mert ezeket mind visszautasítom

Talán ha legközelebb kávézni hívod több sikered lesz, társat keres nem riherongyot.

2017. szept. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!