Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy még szeret-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy még szeret-e?

Figyelt kérdés

A barátnőm pár napja szakított velem, mert szégyenli a mostani helyzetét. Tudom, hogy szeret még, csak tagadja, nem szeretné, ha gyengének látnám, erős szeretne maradni/látszani. Szakításunk előtti utolsó találkozásnál látszott rajta, hogy szeret még, de már távolságtartó volt.

Ha találkozok vele, milyen apró jelekből tudhatom, hogy szeret még? Szakításunk előtt 2-3 nappal már nagyon nehezen mutatta ki az érzelmeit irántam.



2017. szept. 17. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért találkozgatnátok, ha szakítottatok? Ha nem szeretné megváltoztatni a döntését, akkor muszáj leszel elfogadni. :/
2017. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy helyen fogunk dolgozni hamarosan, elkerülhetetlen, hogy ne találkozzunk.
2017. szept. 17. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:

ez így nem jó. ami nem megy, azt nem kell erőltetni! Keress mást!


én még a szexet sem javasolnám, csak végszükség esetén


25f

2017. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan kapcsolatot el kell engedni, ahol a parodnak elotted is erosnek kell mutatnia magat, amikor valami baja van. Illetve ha barmi szegyelni valoja van elotted.


Egy normalis kapcsolatban ilyenek nincsenek.

2017. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszi, hogy csak nála vannak ilyen problémák, pedig sajnos gyakori. Azt látom rajta, hogy nagyon fél, hogy egyedül marad és ezért inkább ellök magától mindenkit. Szinte már csak én vagyok mellette, még így is, tudja, hogy csak rám számíthat.
2017. szept. 17. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretünk, azt nem lökjük el. Te ellöknéd azt, akit szeretsz? Gondolom nem. Ez így leegyszerűsíti a helyzetet.

A leírásodból az jön le, hogy őt nem érdeklik a te érzéseid, meg az hogy veled mi lesz, csak az hogy ő milyen hullámvasúton ül. Ez így eléggé egyoldalú.

2017. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem löknék el magamtól senkit ilyen helyzetben. De!, amíg nem kerülünk az Ő helyzetébe, addig nem tudjuk, hogy mi hogyan viselkednénk. Nagyon szeretnék segíteni neki, nagyon szeretem, és nem szeretném véglegesen elveszíteni. Tudom, hogy Ő is szeret (megérzés).
2017. szept. 17. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:

A millio dollaros kerdes: milyen helyzetben van o?


Mi az ami felulirja azt az alap tenyt, hogy a szerelmunkre barmiben szamithatunk es szamitunk is ra?

2017. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy miért kell szakitani e miatt ?Attol lehet gyenge legfeljebb nem mutatja feléd .Eljàrna pl sportolni vagy mittudomén szsmos lehetőség van sztem .
2017. szept. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem panaszkodik neked vagyis nem nyílik meg neked ês teljesen elzàrkozik akkor hagyd .Közömbös viselkedésnél nincsen rosszabb annàl még az is jobb ha vitatkozik vagy elmondja hogy mi zavarja .
2017. szept. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!