Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem működik a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik a szex szerelem nélkül ez nem normális férfias dolog?

Figyelt kérdés
Volt hogy ennyit nagyon vonzónak találtam nagyon bejött igazi kis csinos szexi lány volt de mikor oda került egyszerűen nem működött fel sem állt megéreztem hogy nem vagyok belé szerelmes Nálam csak akkor működik a dolog ha szerelmes vagyok a lányba. Ez nem egészséges dolog nem normális dolog?
2017. szept. 17. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ennek így kellene lennie. Szerintem ezzel semmi baj nincsen, attól függetlenül, hogy nem megszokott. Én páromat kérdeztem anno, hogy ez nála hogy működött, ő azt mondta olyannal szexelni, akibe nem szerelmes kb azzal egyenértékű, mint ha kiverné. Semmi pluszt nem ad neki azon kívül, hogy kiüríti a tárat.
2017. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egeszseges.
2017. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát régen bármelyik lányra fel tudtam állni akit egy kicsit is vonzónak találtam, mára már csak és kizárólag egy nőért vagyok oda, akiért teljesen oda vagyok, de neki bármikor készen állok. Egyáltalán nem beteges, bár sokáig én is furcsának tartottam én is, de már elfogadtam. 26/F
2017. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj ez tök jó.

Ilyen pasi kellene több.-Teljesen normális hiszen nem vagyunk gépek...

2017. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Rendben vagy...
2017. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Mert, nem kívánod őt.

Volt már hogy egy modell impotensnek gondolt..., de mit lehet tenni ha emberileg messze vagyunk egymástól, mint béka a sastól?

2017. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!