Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális ilyenkor, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ilyenkor, vagy nem? (tanár-diák/elutasítás)

Figyelt kérdés

Az egész iskolában kezdődött, mikor elkezdtem vonzalmat érezni a tanárom iránt. Először úgy voltam, hogy nem számít, aztán érettségi évében már nagyon úgy voltam vele, hogy belehalok hogy nem lehet az enyém, nem ölelhetem meg. Elmondtam neki, hogy mit érzek iránta. egy héttel később pedig a róla írt írásaimat is visszadobta, hogy ennek nincs értelme és ezt elfogadtam, megértettem, hiszen pedagógus, tisztában vagyok, hogy mi van akkor, ha összejönne a diákjával. Május elején, pár nappal az érettségi előtt azonban elkezdtem kavarni (vagy mittudjamén, minek nevezik a smárolást ilyenkor) egy sráccal, aztán ez tartott egy hónapig. A tanár úr visszautasítása kicsit jobban szíven ütött, tehát ez az egy hónap nem vágott földhöz. Azonban úgy voltam vele, hogy itt lenne az ideje változni, változtatni a felfogásomon, az egészt 16/17es évet végigdepiztem a tanár úr miatt, nem lehetek rosszul egy-ey balul sikerült love story miatt sem. Tehát elfogadtam, hagytam, hogy a szívem regenerálódjon a nyáron. Most szeptemberben megintcsak gyakran bejárok suliba, eddig kétszer láttam, de ez a kevés is elég volt ahhoz, hogy indokolatlanul elbőgjem magam, úgy, hogy mikor jöttem el a suliból, majdnem összeestem attól a lelki fájdalomtól, sírás közben pedig elég ziláltan kapkodom a levegőket, teljesen összezavarodok, meg kell állnom, stb.Ez normális ilyenkor? Én viszont szeretném helyén kezelni a dolgot, nem szeretnék többször meginogni miatta.

Tippek, tanácsok?



2017. szept. 7. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Ezen szomorú történet hallatán én is teljesen összetörtem lelkileg.
2017. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
nem kezdődik pont így vmeik tinifilm is?
2017. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebb lenne neked, ha nem mennél vissza a suliba, abba a környezetbe, ami őrá emlékeztet és az érzéseidre iránta, az elutasításra, stb., ráadásul ahol látod is őt. (Mert ha jól értelmeztem, már leérettségiztél.) Éld az életed, ne foglalkozz a múlt ezen részével, zárd le.
2017. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én egy pszichológust javasolnék. Egy kényes helyzet egy kényes korban, ami az írásod alapján elég komolyan megvisel. Mint látod az előbbi válaszok alapján, nem is nagyon sikerül értelmes tanácsokat kapnod átlagemberektől, de egy pszichológus valószínűleg terelgetni tudna.
2017. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre még nem kell rögtön pszichológus, csak nem kellene visszajárnia a suliba, ami csak fokozza a problémát. Nyáron jobban volt, a suli miatt törtek elő benne megint a negatív érzések.
2017. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Keresd a logikát! Kizárólag aggyal gondolkozz, ne mással! Csak így foghatod fel, hogy milyen hülyeség beleszeretni egy tanárba ennyi idősen.
2017. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindegy mennyi a korkülönbség. Amúgy ha már nem jársz abba az iskolába az egy elég más helyzet.
2017. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#1es köszi, nagy segítség vagy... :)

#2es nem rémlik, bocsesz :D

#3mas és #4es, meg #5ös én is elkezdtem gondolkozni a pszichológuson, bár jelenleg OKJ-n vagyok, nem tudok szabadulni, és mivel gyerekekkel fogok/szeretnék foglalkozni, ezért nem tudom, mennyire lenne jó a jövőmre nézve :)

#6os, köszönöm, hogy ennyire aranyos vagy, hogy szerinted hülyeség tanárba beleszeretni. Inkább szeretek bele egy tanárba, még ha nem is szeret viszont, mint a saját korosztályom egy nyomoronc fiújába, aki gondolkodásra képtelen. :)

#7es, 18 év van köztünk.

2017. szept. 8. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy szerencséd, hogy te képes vagy a gondolkodásra...
2017. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Hát, a 18 év az nem olyan vészes azért. A körülményekhez képest :D Szerintem próbáld meg elfelejteni és ha egy év után sem sikerül, akkor keresd vele a kapcsolatot. Mert azért még közel a suli nagyon. De most már felnőtt nő vagy. Szóval nem az a helyzet, mint amikor az osztályába jártál.
2017. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!