Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy éreztem bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy éreztem bejövök egy csajnak, de mikor élőben is találkoztunk úgy viselkedett mintha nem is ismert volna. Mi lehetett a gond? F/20

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy csajt és később többször is órákat beszélgettünk facen, minden ideális volt. Azonban mikor találkára került sor csak a barátnői társaságában volt hajlandó találkozni. Folyamatosan kerülte a társaságomat a szórakozóhelyen, ahol találkoztunk. Pl.külön ült, annak ellenére, hogy volt mellettem hely. Ha mégis a közelébe férkőztem csak keveset beszéltünk. Viszont látványosan egy fiú ölébe ült, ami nagyon feldühített és úgy döntöttem hagyom az egészet. Mit csináltam rosszul, nem voltam elég rámenős? Egyébként a csajt visszahúzódó tipusnak ismertem meg.

2017. szept. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

úgy döntöttem hagyom az egészet.


ezt csináltad rosszul...

2017. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az internetes ismerkedes semmit se szamit. Eloben kell elbuvolni a masikat. Ez neked nem sikerult.


Lehet eloben nem ugy nezel ki, mint a kepeiden. Esetleg irritalo a hangod, vagy a kisugarzasod. Sok oka lehet.

2017. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem volt érett egy párkapcsolathoz, vagy egyszerűen nem jöttél be neki.
2017. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Ilyenkor oda kell menni és lecsapni a másik csákót. Legalábbis azt várnák el a kis ravaszak. :D

Nyomulni kell és kész. Vagy elzavar vagy nem. Így megy ez ma sajnos.

2017. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

"Viszont látványosan egy fiú ölébe ült"


Hát, szerintem ne bánkódj, inkább örülj, hogy hamar kiderült, hogy képes vadidegenek ölében ücsörögni... Ami amúgy sem az erkölcsi létra csúcsa.


Lépj tovább, találkozni fogsz olyan nővel akivel jól fog alakulni a találkozó. Nem is nagyon illettetek össze a leírásod alapján.

2017. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Eloben nem jottel be neki.

Teljesen mas facen beszelgetni mint eloben talalkozni.

2017. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Kis sz@rkeverő loto lényegében, érdemtelen vele foglalkozni...
2017. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!