Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek "gáz" írni neki?...

Szerintetek "gáz" írni neki? Vagy nincs ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Van egy közéleti személyiség, aki az utóbbi időben tűnt fel egy műsorban. Nem nyáladzós levelet akarok írni, nem szerelmet vallani, és nem is egy ilyen átlagos "olyan ügyes és természetes vagy, totál imádlak" levélre gondoltam. Csupán tényleg van mit megköszönnöm neki (vagyis az előadásának/produkciójának).


Szerintetek nagyon ciki írni így? Mert van olyan, aki azt mondja, hogy hajrá, más meg azzal jön, hogy biztos millió ilyen levelet kap, úgy sem fog válaszolni. (magyar emberről van szó)

Nem összejönni akarok vele, úgy írnék neki, mint bármilyen más embernek.



2015. nov. 29. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked jobb ettöl, akkor irj neki. Es ugy tünik, igen, hatarozottan jobban erezned magad töle. Hogy valaszol e, az persze egy mas kerdes, de meg akar az is lehet, hogy igen. Hogy gaz e? Kit erdekel. Ha ugy erzed, mas körberöhögne miatta, akkor annak ne mondd el. Ha ugy erted, hogy esetleg ez a szemely gaznak fogja talalni, hat az is tökmindegy, hiszen nem ismer, nem lesznek kinos szituk. Sztem irj neki, mit veszithetsz.
2015. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tök mindegy? Nem kell elmondani senkinek, írj neki és kész.
2015. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem is igazán mások véleménye miatt. Hanem, hogy az, akinek írok, ne gondolja azt, hogy totál elalélok tőle, vagy hogy "istenem, megint valaki, aki az ismertség miatt ír".


Hogyha normális levelet írok, akkor remélem ő nem fog emiatt kiröhögni. Hát, hameg kiröhög, akkor egy s*ggf*j és rosszul értelmeztem az előadását. :D

2015. nov. 29. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!