Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lehet még ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet még ebből boldogság?

Figyelt kérdés
több mint 4 éve vagyok a párommal ígérgető fajta sokszor megbántott. az utolsó veszekedésünk óta valami eltört bennem nem javul semmi rosszabb kezd lenni ő türelmetlen de nekem már nem megy egyik napról a másikra megbocsajtani. mindenki azt mondja hagyjam el de félek hogy addig ígérne míg visszamennék hozzá. úgy vélem addig kell huznom míg nem gyűlölöm. nagyon szép kapcsolat volt soha nem hibáztam soha nem bantottam ő meg csak csinálta a bajt és mindig az volt hogy bocsánat hülye voltam

2017. szept. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig sem javult semmit a 4 év alatt, akkor miből gondolod, h fog javulni?? Szerintem minél előbb szakítasz, annál hamarabb túlteszed magad az egészen. Így is szerintem már elég sok évet elpazaroltál egy ilyen alakra, és ki tudja milyen jó, békés kapcsolatokról lecsúsztál...
2017. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a problémamegoldás, akkor nem megy a kapcsolat.


A bocsánatkérés és megbocsátás jó dolog, de önmagában semmit sem érnek. A háttérben álló problémákat kéne megoldani.

2017. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban megtanulod...ígéret szép szó...
2017. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minek addig húzni amíg meggyűlölöd? Inkább lépj le, amíg még van annyi szeretet benned és iránta is, hogy nem hagyod se őt se magad vergődni. Ne hogy már az legyen a cél, hogy lenullázd őt és magad érzelmileg...

Ne a kifogást keresd, hanem lépj akkor!

2017. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazatok van. a gyűlölet dolog azért van bennem mert félek ha elhagynam míg egy kis jót is látok ami persze csak a múlt, az ígéretek miatt újra visszafogadnám. hogyan lehetnék erős hogy ne így legyen? nem rajtam múlott szép volt valahogy el kell fogadnom hogy vége.... azért köszönöm a válaszokat
2017. szept. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!