Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradnátok együtt úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok együtt úgy a párotokkal, hogy már nem vagytok szerelmesek belé, nem is annyira szeretitek, de vele már megszoktátok az életet, és nincs kedvetek újra kezdeni a társkeresést?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 04:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem jelenleg nincs párom, de a baráti, ismerősi körömben több olyan pár is van, akit inkább a megszokás tart össze.

Szeretik egymást, nem az a baj, csak már nem úgy. Persze, a szerelem is változik az évek alatt, de ahogy ez többször szóba került, inkább nem szeretnék otthagyni a biztosat, félnek, hogy nem találnak mást, van aki már közös házban lakik a párjával, és igen, attól is tartanak, hogy kifutnak az időből, mert már 35 körül egy nő nem biztos , hogy sokáig akar ismerkedni, mire elköteleződik.

Persze, ha te már most nem szereted a párod, nem szabad becsapni, sokáig húzni a dolgot, így nem lehet közös életét hosszútávra tervezni, különben válás, megcsalás is lehet a vége.

Ilyenkor talán hasznos lehet, ha eszedbe jut, miért is szerettél bele, mi hiányozna belőle, ha nem lenne veled, egyáltalán hiányozna e, ilyesmik..


N

2017. szept. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Mondjuk, ha elmúltatok 60 évesek, 40 évet lehúztatok együtt, akkor ez így reális. Valószínűleg az a jobb, ha együtt maradtok a megszokott kényelemben. És elég valószínű, hogy különválás után nem sikerül újra párt találni.

Ha csak a 20-as éveitekben jártok, főleg ha még nincs gyerek, akkor viszont jobb lenne külön folytatni. Így csak idő kérdése, mikor toppan be a harmadik, aki iránt érezni is fogsz valamit.

2017. szept. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tudod én ép ezért szakítottam tegnap a barátommal. Már nem szeret és ezt sokszor Kijelentette már nekem és érzem is. Sok hülyeséget csináltam én is és ő is h megbántsuk egymást pedig szeretem ,nem is tudom h voltam képes valaha is bántani. De mostanában annyira egoista volt ,jo ezzel nincs is bajom mert az elején is ilyen volt de amiket mostanában tett vagy mondott kihúzta a gyufát. Úgyhogy szakítottam vele h befejeződjön ez az erőltettet kapcsolat. Szóval ha készen állsz mond el neki h mi van ,h nem szereted ,jobb az őszinteség mint a kegyes hazugság. De előbb gondold át h biztos h akarod e Nélküle folytatni ,gondolj a szép pillanatokra amit együtt töltöttetek,arra h mennyire szereted ,h miért is szeretted ,tarts ki mellette ha úgy gondolod h ez még menthető. Lehet új kapcsolatod csak tudod a következővel nem biztos h ugyan olyan lesz mint ez a kapcsolat, én is pont ettől Félek,h már senkivel sem lesz ugyan olyan mint vele,minden esetre nagyon sajnálom ha mégis elhagyod a párod. Mond el neki h mi van és mértékelj h vajon ezt h is lehetne jól csinálni és elmondani neki h nem szereted és h lehet szakítani akarsz ,mind1 melyik ajtót választod ,de ugyan az már nem nyílik ki Mégegyszer.
2017. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Max. 60 felett, de azt is csak akkor, ha egyébként jól kijönnénk egymással, tehát összhangban és békében élnénk. Minden más esetben jobb lenne egyedül.
2017. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 26 évesen úgy döntöttem nem, 4 éves kapcsolat után, amiben együtt is éltünk évek óta. Nem vagyok nagy szám nő, úgyhogy hatalmas levegőt vettem és felkészültem arra is, hogy évekig egyedül fogok sínylődni, de nem akartam tovább elviselni ezt a muszáj állapotot.


Életem egyik legjobb döntése volt. Belevágtam egy csomó dologba, amit addig nem mertem, vagy nem nézték jó szemmel, és ezeknek hála, találkoztam egy férfival, akire azt mondhatom, életem szerelme.


Számomra ebből annyi a tanulság, hogy ne félj változtatni, mert sosem tudhatod mit hoz a holnap.

2017. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha 21 és 35 között vagy szerintem ne kényszerítsd magad erre a kapcsolatra. Boldogtalan leszel

N

2017. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak 50 felett gondolkozz ezen.

Ha normálisan dolgozol egyedül is képes vagy eltartani magad, külsődre odafigyelsz, 40 évesen nem 60 nak nézel ki akkor jobb ha újrakezded.


Még 30-40 év szenvedéssel boldogtalanul vagy boldogabban...

2017. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazuk van.


39 F

2017. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!