Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szokott valaki másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki másokkal szemezni, vagy mások veletek, esetleg rámosolyogni buszon, villamoson? Lányok, ti hogy fogadjátok ezeket?

Figyelt kérdés
Naponta utazok elég sokat most itt Budapesten és néha látok tök aranyos lányokat, mennyire vevők az ilyen közeledésre? Teljesen normális kinézetem van, semmi félelmetes vagy visszataszító nincs rajtam, átlagosan öltözködöm. 23/F
2017. szept. 24. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon helyesen döntesz, ha néha ezzel ütöd el az időt. Van, hogy csak egy kis semmiségnek tűnik, de olyan bizsergető visszagondolni rá.

Szerintem a szemezes mindenkinek bejon, már ha te is bejossz neki.

2017. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szoktam. Van, hogy kis verbalis flort is belefer az idobe, utana pedig mindenki megy az utjara.
2017. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem csináltam még ilyet, de lehet kipróbálom. Reggel úgyis olyan tudatállapotban vagyok mintha részeg lennék, nem nagyon érdekel semmi. :D
2017. szept. 24. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:

Sosem szemeztem tömegközlekedési eszközön, de egyszer akaratlanul is megtörtént.

Valamiért arrafelé néztem mint az illető pasi, és rám nézett mosolyogva. Annyira váratlanul ért, hogy elkaptam a tekintetemet, és gyorsan belenéztem az üvegbe, gondoltam hátha van rajtam valami, amin jót mulat.

Visszanéztem és újból mosolygott.

Visszamosolyogtam, aztán le kellett szállnom. :)

2017. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Úristen... nekem ez a szemezés annyira óvoda.
2017. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon zavarban vagyok ilyenkor. Lehetetlen valamit is kezdeni velem.
2017. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A tömegközlekedésen rendszerint csak zombikat látok, mondjuk én a fővárosban nagyon ritkán járok. Egyszer Debrecenben volt a villamoson, hogy figyeltem egy lányt, többször odanéztem, volt, hogy közben ő is rám nézett, aztán az volt a furcsa, hogy a másik ajtó közelebb lett volna hozzá, mégis ahhoz az ajtóhoz jött leszállni, ahol én kapaszkodtam, és a kezem fölött pár centivel fogta meg az oszlopot, gondolkodtam is azon, hogy megfogom a kezét, de nem mertem, nehogy zaklatónak tartson. Meg a vonaton volt, hogy készültem a leszálláshoz, kimentem a peronra, és nemsokára kijött egy csaj is, aki mögöttem ült, csak a másik oldalon (láttam, amikor egyszer hátrafordultam), és kérdezte, hogy ez lesz-e x állomás. Mondtam, hogy nem, az majd a következő, de ő mondta, hogy szerinte az. Mondtam, hogy bár ritkán járok errefelé, de itt laknak a rokonaink, és tudom, hogy itt kell leszállnom, de ha tehetném, akkor elkísérném a következő állomásig. Aztán mielőtt leszálltam, kérte, hogy ne csapjam be nagyon az ajtót, hogy majd ki tudja nyitni, én meg válaszoltam neki, hogy akkor elmegyek elé, kinyitom neki az ajtót, és leveszem őt a vonatról. Szóval van úgy, hogy szemezés vagy közeledési jelek nélkül is történhet ez-az, de ez a ritkábbik eset, és szerintem a szemezés, rámosolygás is aránylag ritka dolog manapság.
2017. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nőként én nem szoktam szemezni, idegenekre mosolyogni, és semennyire se vagyok vevő ezekre, zavar. Ha ismerkedni akarnék, neten vagy baráti összejövetelen próbálkoznék. Én senkihez nem mennék oda utcán csak azért mert tetszik a külseje, ez nálam nem elég kezdeményező ok. Ha valaki viszont utcán akarna ismerkedni velem, akkor csak abban a formában lennék vevő rá, ha egyből odajönne és beszélgetést kezdeményezne, előzetes szemezés, mosolygás, meg ilyen egyéb flörtöléses dolgok nélkül, amikhez nem értek és nem is akarok érteni.
2017. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
#8: Mivel senki sem gondolatolvasó, így random nem nagyon fog odamenni senki hozzád. A szemezés, mosolygás pl. pont arra való (lenne), hogy kiszűrjük, kihez érdemes odamenni. De egyébként is: miért pazaroljuk az időnket és az energiánkat olyanra, akiről nem tudjuk, hogy bejövünk-e neki? Nem vagytok ti királykisasszonyok, hogy akárkire pazaroljuk az időnket és az energiánkat.
2017. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Élőben nem, de neten full ismeretlenekkel, akik talán másnak adják ki magukat. Ok. :D
2017. szept. 25. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!