Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Férfiak! Nektek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Nektek van olyan, hogy csak egy nőt szerettek és mást nem is tudtok elképzelni magatok mellé? Más nem is jön be?

Figyelt kérdés

Vagy ha ő nem lehet a tiétek beéritek szinte akárkivel aki szimpatikus és tetszik?


Vagy hogyan működik nálatok ez?

Hogy lehet elérni, hogy én legyen a legfontosabb egy férfi életében?


Ha volt egy nagyon fontos lány az életében akkor talán senki sem fogja tudni őt pótolni a fiú életében, vagy csak nekem nincs esélyem és a jövőben biztos megfogja ő is találni az igazit?

Kapcsolatot nem szeretne senkivel (és ez valóban így van, nem csak rám vonatkozott az elmúlt fél évben)..

Köszi az értelmes válaszokat! :)


A kérdések szinte függetlenek egymástól, kérlek úgy válaszoljatok rá, ne összefüggő történetként! :)


19 L



2017. szept. 25. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem lrem be akárkivel, de ha nem kellek neki, tovébb kell lépnem egy idő után és nyitni más felé. Nem lehet elérni mesterségesen. A személyiséged, fizimiskád, szóval a karaktered vagy elvarázsol vagy nem. Ha igen, akkor leszel a number one. Minden férfi életében van egy leg-leg nő, általában egyik ex, de ez nem jelenti azt, hogy másba nem lehetünk szerelmesek és nem élhetünk boldog kapcsolatban. Túlkomplikálod amúgy a dolgot. 29F
2017. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:

Igen, volt olyan, hogy egy lányért voltam oda és őt szerettem a legjobban a világon és senki más nem érdekelt úgy mint nő csakis ő. De miután vége lett a kapcsolatnak ez az érzés megkopott és jött más akit újra tudtam szeretni. (feleslegesen.)


Sajnos nem ilyen egyszerű, hogyha ő nem akkor bárki jó aki szimpatikus.


Arra nem lehet válaszolni, hogy lehet elérni az ilyesmit egy férfinál mert úgy gondolom mindenkinél máshogy. Számomra nagyfokú kedvesség és törődés az amivel meg lehet könnyen fogni.


Sajnos koránt sem biztos, hogy mindenki meg fogja találni az "igazit".

2017. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam úgy működik, hogy van egy, akit azóta szeretek, mióta találkoztunk, annak ellenére, hogy kihasznált, és már évek óta nem is láttam. Ennek ellenére voltak mások is, akik szimpatikusak voltak, és valamelyest meg is szerettem őket, de soha olyat nem éreztem, mint annál az egy csajnál.
2017. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen 3-as 😕 pont valami ilyesmire gondoltam

És ismerkedik lányokkal, akár mindegyikben megtetszik neki pár dolog, de mivel nem szeretne kapcsolatot (általad említett eset miatt) ezért nem is ad nekik komolyabb esélyt. Úgy igazán gondolom azóta sem fogta meg senkiben semmi..

2017. szept. 25. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Én abszolút csak egy nővel tudnám elképzelni. Nem szeretnék nyitott kapcsolatot. A hűség alap, és ezt kölcsönösen elvárom. Ha egy nő igaziként van mellettem, akkor mindent megteszek, hogy működjön a kapcsolat, de ha rosszul mennek a dolgok, akkor sem szeretnék kifelé nézni. El lehet érni, hogy nekem fontos legyen egy nő, azzal hogy szeret, és neki is fontos vagyok és kizárólagos. A kedvesség, a gyengédség nagyon nőiessé tesz egy nőt.
2017. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja van ilyen. Úgy hívják hogy szerelem. Ha egy nőbe vagy szerelmes akkor nem érdekel a többi. Vagy legalábbis nem annyira mint az az egy.

Tudatosan elérni nem biztos hogy tudod mert kiderítheted hogy ha pl a szőke nők az esetei és befested a hajadat szőkére akkor lehet hogy izgatni fogod a fantáziáját de nem biztos hogy szerelmes lesz. A szerelemben az az érdekes hogy nem lehet megmondani hogy mikor vagy mitől üt be.

Az már megint más téma hogy ha valaki még mindig szerelmes egy olyan valakibe aki már a múlt része. Ez azt jelenti hogy nem tud az illető túllenni a régi szerelmen. Képtelen tovább lépni és ez már nem normális dolog. Egy ilyen személy mellett nem tudnál boldog lenni.

Várj inkább egy olyanra akinek te leszel az ideál és a szerelem de akkor is megvan az esélye hogy neked meg az a személy nem fog tetszeni.

2017. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor függetlenül:


Nektek van olyan, hogy csak egy nőt szerettek és mást nem is tudtok elképzelni magatok mellé?

Volt már nagyon boldog több éves kapcsolatom, de nem vagyok álszent, akkor is "el tudtam volna képzelni" magam mellé mást. Max. nem akartam.


Más nem is jön be?

Már hogy a viharba ne. Attól még, hogy együtt vagyok valakivel, tarthatok egy nőt csinosnak, sőt, egyenesen vonzónak.


Vagy ha ő nem lehet a tiétek beéritek szinte akárkivel aki szimpatikus és tetszik?

Nem hiszek abban, hogy létezik olyan, hogy "két embert egymásnak teremt a sors". A párválasztás nem egy egzakt, jobb szó híján elegáns dolog, mint az általános iskolai matek, ahol van egy darab megoldás, maximum kettő, és kész, kifújva. Lényegében millió meg egy potenciális partnered lehet, az más kérdés, hogy ebből mennyi valósul meg, és főleg, hogy mennyi lesz sikeres. De szerintem az egy rossz hozzáállás, hogy ha nincs ló, jó a szamár is, és így állok hozzá minden nőhöz, mert tönkreteszem az összes kapcsolatomat.


Vagy hogyan működik nálatok ez?

Pont így, ahogy leírtam.


Hogy lehet elérni, hogy én legyen a legfontosabb egy férfi életében?

Élet értelme szintű kérdés. Minden férfi más és más, és ennélfogva potenciálisan mást és mást várnak el egy nőtől, vagy általánosságban egy kapcsolattól. Nehéz erre egzakt választ adni. Amúgy meg nem futóverseny ez, hogy csak a "leg" számítson. Teljesen más értelemben lesz fontos neki a családja, a barátai, a mindenkori párja, a kutyája, az autója... nem igazán lehet ezeket összehasonlítani.


Ha volt egy nagyon fontos lány az életében akkor talán senki sem fogja tudni őt pótolni a fiú életében, vagy csak nekem nincs esélyem és a jövőben biztos megfogja ő is találni az igazit?

Ó, dehogynem fogja tudni pótolni valaki. Idővel biztos. Lehet, hogy ez csak pár hét, esetleg hónap, de bizonyos idő elteltével találni fog mást. Hogy te leszel-e az, azt nem tudom.


Kapcsolatot nem szeretne senkivel (és ez valóban így van, nem csak rám vonatkozott az elmúlt fél évben)..

Most... hogy később mi lesz, más tészta.


22/F

2017. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És például egy fiú miért nyitott az ismerkedésre ha nem szeretne kapcsolatot mert élni szeretne + ugye nem tudja elfelejteni a régi szerelmét akivel már nem lesz semmi mert a lánynak van más,stb?

Hiányzik a fiúnak hogy fontos legyen valakinek, olyan ‘kapcsolatos’ tudjon lenni valakivel (akár valakikkel) a kapcsolata, viszont akármikor leléphessen és “leszarhassa” a csajt/csajokat mikor neki épp csak magával van kedve törődni?

Ebből ki lehet nőni?

2017. szept. 25. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok.


És például egy fiú miért nyitott az ismerkedésre ha nem szeretne kapcsolatot mert élni szeretne + ugye nem tudja elfelejteni a régi szerelmét akivel már nem lesz semmi mert a lánynak van más,stb?

Cáfoljatok meg, kérlek, férfitársaim, ha én látom rosszul, de szerintem egy srác nem csak akkor nyitott az ismerkedésre, ha nagyon össze akar jönni valakivel. A kettő nem függ össze. De még csak azon lányok esetén sem, akikhez kifejezetten azért megyünk oda, mert tetszenek nekünk. Amit fontos megértened, hogy különbség van aközött, hogy valaki tetszik, és jól érzem magam vele, és aközött, hogy össze akarok jönni vele.


Hiányzik a fiúnak hogy fontos legyen valakinek, olyan ‘kapcsolatos’ tudjon lenni valakivel (akár valakikkel) a kapcsolata, viszont akármikor leléphessen és “leszarhassa” a csajt/csajokat mikor neki épp csak magával van kedve törődni?

Személyfüggő. Van, akinek ez fontos, mert nem szeret elköteleződni, van, aki inkább a kiszámítható kapcsolatokat preferálja.


Ebből ki lehet nőni?

Ki, de nincs általános érvényű igazság, hogy mindenki ki is nő belőle.

2017. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nektek van olyan, hogy csak egy nőt szerettek és mást nem is tudtok elképzelni magatok mellé? Más nem is jön be?


Nem tudok akkor mást elképzelni. Valószínűleg mindenki más, akit megismerek, őt fogja eszembe juttatni. De ez csak akkor igaz, ha szerelmes vagyok valakibe.


Vagy ha ő nem lehet a tiétek beéritek szinte akárkivel aki szimpatikus és tetszik?


Ha a "nem lehet a tiétek" azt jelenti, hogy van valakije vagy egyértelműen elutasított, akkor nem teperek érte, mert nem lenne értelme meg nem is fair. Ha túl vagyok a dolgon és mással összejövök, az nem azt jelenti, hogy "beérem" mással, hanem azt, hogy tudomásul vettem, ha az érzelmeim ellenére nem kellettem valamiért a másiknak.


Vagy hogyan működik nálatok ez?

Hogy lehet elérni, hogy én legyen a legfontosabb egy férfi életében?


Nincs rá garancia, hogy valaha is az leszel. A szerelem nem erről szól, sőt ha úgy tetszik kockázatos.


Ha volt egy nagyon fontos lány az életében akkor talán senki sem fogja tudni őt pótolni a fiú életében, vagy csak nekem nincs esélyem és a jövőben biztos megfogja ő is találni az igazit?


Ha egészséges lelkű ember, akkor képes lesz nyitni más felé, de ahogy fentebb is írtam, ez nem "pótlás" meg nem "beérés valakivel".


Ha neked az az alapproblémád, ami lejön a kérdésből, vagyis szeretsz egy fiút, aki az exén őrlődik, akkor nem tehetsz mást, mint kitartóan szereted vagy tudatosan túllépsz rajta, eltávolodsz tőle, hogy a magad dolgát könnyebbé tedd. Ajánlom az Hélene szeme című francia sorozatot, Christian és Cornelia hosszas szenvedésének megtekintését a témában.

2017. szept. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!